Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика


Українська музика

Сообщений 121 страница 141 из 141

121

победа написал(а):

Така енергійна музика. Може трохи забагато шуму, але це так для настрою. Вони зі Львову. Вже вислав на твою адресу.

я наконец-то послушала...спасибо, классная музычка.

122

победа написал(а):

радянська ідеологія багряніла від люті, коли чула такі пісні:)

Угу.
"...Баби в ставку білизну прали
По радіо співав Ян Хфренкель
Шо я твій тонкий колосок
А участковий Розумійко робив собі новий свисток
А на Україні лад і спокій...
Щебече соловейко: цвінь-цвінь-цвінь, тьох-тьох-тьох, айайай охохох
З нами Партія і Бог...
:lol:

Не треба хлопці хвилюватись,
Поїв вареників та й спати лягай
А завтра знову:здравствуйтє, таваріщі!

...Заснули гнані і голодні...
Хто був ніким той став нічим...
Це буде завтра, а сьогодні,
Не хочеш спати, то й лежи й мовчи!

123

З українських "переварюю" (окрім Скрябіна, звичайно :rolleyes: !) лише:
1. Брати Гадюкіни
2. Nokturnal Mortum
3. Мертвий Півень
4. Плач Єремії та ВВ - по парі пісень
5. І ше трошки Дуб Бук та Фльор

124

Скрябін і Фактично Самі-ось мої приорітети у вітчизняній музиці. Інше слухаю не досить активно і вибірково.
Поважаю ще Тартак і ТНМК.
Взагалі вважаю,що наша музика ще не виїхала на достатньо високий рівень-то засмучує.

Отредактировано Бруднаякангел (2007-12-21 00:18:19)

125

Мені ще подобається Бумбокс,Потап і Настя Каменських та взагалі вся Lable Empire.

126

Якангел
"Взагалі вважаю,що наша музика ще не виїхала на достатньо високий рівень-то засмучує"
Ти напевно дуже примхлива слухачка:)

127

Перкалаба  рулять!!!!  :P

128

Ну,Могилевская не плохая из всех исполнителей.Не люблю многие образовавшиеся группы и певицы,которые не поют,а демонстрируют своё тело.Хорошо,когда при этом нормально поют нормальные песни.Наталья по внешности-капец,но поёт и танцует она не плохо.Она заслуживает уважение.Ведущая не плохая тоже,только редко в"ШАНС"приходит.

129

Алёнка написал(а):

Ну-ну-ну,щодо зовнішності Наталі,то тут можно посперечатись :mad:
P.S з нещодавно прослухованого мені дуже сподобався гурт Fakultet(їх альбом "Мить") :rolleyes: раджу усім!

130

Кольоровий написал(а):

А в что,тебе она нравится?Её внешность? :/

Отредактировано Алёнка (2007-12-26 16:10:36)

131

Была когда-то такая группа - Табула раса, очень мне нравилась, и солист их, Олег, на Траволту похож очень. Но что-то очень давно о них ничего не слышно, а жаль, хорошую музыку ребята делали...
   А вообще из того, кто появился в украинской музыке за последние 3-4 года, трудно кого-то выделить. Козловский с Кароль - мрак просто. Ну Бумбокс ничего, хотя мне кажется, что они недолго будут популярными. Может, из-за того, что я уже 4 года не живу на Украине мне трудно оценивать реальную ситуацию. Хотя есть же интернет, и наведываюсь  на Батькiвщину я частенько.

132

Холодне Сонце, Піккардійська Терція, Fleur.
Королівські зайці - класний гурт - якщо хтось має якісь записи окрім тих нещасних, вживу, стягнуті з інфостору - буду вдячна,якщо поділитесь)

133

Я тіки українське і слухаю:зрозуміло Скрябін,Друга ріка,СКАЙ,Океан Ельзи,Лама,Бумбокс

134

private написал(а):

Я тіки українське і слухаю

Хехе, багато втрачаєш!

135

Varibobu написал(а):

Хехе, багато втрачаєш!

согласна..сколько зарубежки офигенной есть  :love:

136

Хехе..мені навпаки важко знайти шось з нашого українського-шоб подобалось. От тіко Скрябін і Фак.самі, іншн-дуже рідко і вибірково.
Хоча от з"явились не так давно дві команди, на мою думку варті уваги,-досить непогана музика - Without limits & Dazzle dreams , вже відчутно європейський рівень,
хоча деззли можливо трохи попсові і комерційні-але слухати приємно однозначно,особливо кайфові мікси різних східних мантр.
А Візаут лімітс -хлопці просто молодці, радують.) Коли почула "unerground" він міцно засів на кілька тижнів в голові,ходила весь час наспівувала)

137

А мені ДД якимось УГ здаються, ось так...
Ондирграунд в Україні є, просто там копати треба... В основному метал, звичайно... Autumnia, Somnolent...
Зара ше стоунер з'являється непоганий, а це вже щось  :cool:

138

Varibobu написал(а):

Хехе, багато втрачаєш!

дешева як трава написал(а):

сколько зарубежки офигенной есть

Нєє,слухаю і буду слухать!Я хоч розумію про шо співають

139

Ну а хто заважає тексти почитати і Промтом перекласти? )
І ше треба згадати ембієнт, в якому слів взагалі нема, хехе

140

Varibobu написал(а):

Ну а хто заважає тексти почитати і Промтом перекласти? )

Не хочеться!Рідне-є рідне)

Varibobu написал(а):

ембієнт

А це шо?

141

Хммм... Почитай на Педівікії http://uk.wikipedia.org/wiki/Ембієнт
А взагалі то атмосфера, "вільна композиція"... Це треба послухати, на словах зрозуміти не вийде...


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика