Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Ваша творчість » фототворчість


фототворчість

Сообщений 31 страница 60 из 158

31

Шо у вас не добавляється? :pardon:

32

фотки не добавляются(((

33

Для тих у кого фотки не добавляються:
  1. Відкриваєте програму Adobe Photoshop
  2. Зменшуєте зображення у розмірі (об*єм зображення)
  3 зберігаєте зображення для WEB
                                                       ............... і стає вам щастя! http://www.kolobok.us/smiles/artists/vishenka/d_good_luck.gif

34

я их так раньше слава..а фотошопа у меня нема) я против него.

35

В твоєму випадку Photoshop потрібен для зменшення зображення, а не для його обробки http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC_shipwrecked.gif тому не розумію категоричного ставлення....  взагалі підійде люба программа, котра це  вміє.

36

sona, дякую величезне!!!!
Південний Буг в тебе кльовий!!!! і там раніш з віконцем......

А я за фотошоп, коли використовувати його для творчості...то фотодизайном зветься!!!!!

37

ага, а декотрі навіть ним на життя заробляють :boast: ;)

38

sona
ти фотодизайнер????

39

Типу того - але як 2Д, так і 3Д  http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/paint2.gif

40

Радость...

41

продовжуючи тему зоопарку :)

42

далі

43

Мій улюбленець.

Отредактировано Tina (2007-08-20 18:19:34)

44

А це моє кохане звірятко - кумедна в мене кицька, за те її і люблю :)
А ще обожнюю жабеняток, але їх вдома тримати дуже проблематично  (навіть біологи рідко за ту справу беруться :sorry: )   тому бігаю за ними по болотах та фотаю...

45

квіточка

Отредактировано дешева як трава (2007-08-20 19:14:26)

46

sona, тож мій Антон!!!!

47

Sona, жабеняток не проблематично утримувати. Хто тобі таке сказав? Цікаві створіння. Потім покажу свою жабку.

48

А то мой... Нот завут!!!
Друг...

49

Пінгвін, а у тебе хлопчик???? давай познайомимо!!!!  :D

50

оці створіння у вас вдома живуть!?!?  А де ви їх узяли?...  :O  Однаково пробачте за нерозуміння  ;)
А на рахунок жабенят - вони різні бувають, так от мені болотяні звичайні подобаються.  Я намагалася утримувати водоплаваючих - нецікаво. Вони як риби, а треба шоб і покумкало і поквакало і очі в них не розумні...

51

А я свою жабу боялась  :lol:

52

в мене коханий жаб боїться - каже вони якісь дригані та слизькі. Дивитися, як він намагається їх упіймати - то шось!  :lol:  :lol:  :lol:  Але зі мною потроху звикає :bb:

53

а давайте так - коментарій і до нього фотка, а то ми від теми відходимо... Ну хоча-б через один. Згода?...
Коханий

Отредактировано sona (2007-08-21 19:14:08)

54

Оце він жабок боїться?

55

Ну вже не боїться, а недолюблює, але типу того  ^_^

56

Заснял на "Країна Мрій"

57

Ой! Я теж на Країні мрій була! маю шо показати.. Доречі я на ній "виділилася": ми з коханим у той день купили самокати дитячі - захтілось нам погнати (просто так), а в решті потрапили на фестиваль... Під час ходи ми на тих самокатах їздили  :lol: Нас купа народу фотала, а ніде ніхто не повикладав, так шо є я - ділись  :)
1.Українка
2.Скрипка
3.рішення
4.Дівчинка і барабан
5.Погляд

Отредактировано sona (2007-08-22 02:01:58)

58

а дитя цікаве.

59

Привіт! Втебе чудові фото!

60

Ти б скинула ще парочку гарни фото, дуже цікаві!


Вы здесь » Скрябін » Ваша творчість » фототворчість