Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Альбом "Про любов"


Альбом "Про любов"

Сообщений 91 страница 120 из 186

91

Ми всі на це сподіваємось...

92

для Лены

93

И для Димы и Анюты!
Плиз! :)

94

и ЛЁше,пожайлуста.

95

і мені тоже пліз
Женя
отмена,я шось свою логіку не включив.я ж зараз в ліхтенштейні і не знаю коли приїду.Ти краще Tina по емейлу скинь плакат. Дякую)))

Отредактировано Женя (2007-11-20 20:10:34)

96

Мені, будь ласка, також!  Богдан! Дякую!

Отредактировано Оператор (2007-11-20 20:17:01)

97

І Віктору залишіть один  :rolleyes:

98

Скажите пожалуйста, а если всем постеров не хватит, мы ведь будем придерживаться порядка очередности - кто раньше попросил?

Отредактировано lena (2007-11-21 00:06:03)

99

....Идейка   ;) )))).....Пусть на официальный сайт бросят флаер в електронном виде,мы себе ,кто хочет, распечатаем,всеравно все свои,а левым людям это нафиг надо будет.....)))) Нас же и так 1,5 человека .....)))))   :)

100

Що за ООООФФФФФФ топ??????????
Зробіть собі тему і пишіть там!!!
ПОВБИВАЮ!!!

101

І тобі зробим!!!!!  :D
Я ж не знаю, куди писати, ти все знищуєш...

102

На мой взгляд песни Загублені діти інфляція дурдом зроблені в старому стилі  і получились просто супер

103

Это видно даже в неполних вариантах на официальном сайте тексти довольно серьезные а не обезбашеные как в прошлом альбоме .Выбач нече про барселону неплохо .А на месте КУЗЬМЫ я бы ста л   роскручивать парасоли она больше всего на хит смахивает про любов тоже нормальная тема .

104

Аьбом хороший челы просты ва еще не вьехали

105

Кстати клипа прикрий свит ни укого не завалялся нигде нет

106

Я правильно зрозумів, що із завтрашнього дня "Про любов?" у продажу?

107

"Люди, - приходьте всі - на мою відповідальність! Дякую Вам за підтримку!Нікого не залишиться на вулиці 24 листопада!" - КУЗЬМА
З Базару на офіційному сайті

108

Оператор написал(а):

А ти 100%-во впевнений шо то Кузьма неписав?
Якшо живеш в Києві-то норм,як не пустять то підеш додому. А якшо їдеш до столиці ніч у забацаному плацкарті шо не топится і припершись туди розумієш шо всередину того дійства тобі не попасти і кусаючи лікті та інші виступаючі частини тіла з обмороженням 4-го ступеня повзеш собі на вокзал,ночуєш з баригами і вранці купивши білета у той смердючий поїзд їдеш додому...хех..було вже таке у мене))

109

так тобі у будь-якому випадку прийдеться то пережити, потрапиш на презентацію, чи ні, якщо поїдеш....

110

Бруднаякангел
Я аж зачитався.

У того Кузьми був е-мейл skryabin@i.ua. Я не знаю, чи то був Андрій Кузьменко чи ні. Раніше у нього був kuzma.skryabin@gmail.com Хочеш, Віко, їдь, хочеш - ні. Ніхто тут нікого не силує!

Отредактировано Оператор (2007-11-21 18:59:42)

111

То новий мейл Кузьми...так шо,то він.Але ж ви пам"ятаєте,шо Кузьміч в нас дуже любить обіцяти...а потім...про то забувати... :pardon:

112

Думаю шо поїду)
Обламуватись звикла,так шо нічо-переживу якшо шо :)

Люди,може якось влаштуємо зустріч форуму, підем кудись,поп"ємо пива,поспілкуємось,нє?

113

УЖЕ 22 альбома в продаже нет это точно на сайте мун рэкордс написано

114

мда... с утра обошел все фирменные магазины в Днепре... Нетуууууууу

115

И недельку наверное ещё не будет ((

116

уже ждать устал(((

117

На официальном сайте написанно, что в первый день проданно более 15000 копий альбома. А вы говорите, еще нет в продаже...

118

lena
А ти його купила? І де ти то прочитала?

Отредактировано Оператор (2007-11-22 23:23:30)

119

Я еще не покупала, а прочитала на официальном сайте группы Скрябин

120

lena
ДЕ САМЕ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ?


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Альбом "Про любов"