Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Dj Lola Palmer


Dj Lola Palmer

Сообщений 31 страница 45 из 45

31

Сам собі країна
Очевидно, вони створювалися у якомусь особливому форматі без жодних методів компресії... Таке завжди буває, коли трек створюється на компютері...

32

Конечно выпускается))))называется это миксом)))))Диск хотели выпустить, но там много траблов c авторскими правами,,, может со временем))))сейчас готовлю плакаты;)

33

Оператор написал(а):

Очевидно, вони створювалися у якомусь особливому форматі без жодних методів компресії... Таке завжди буває, коли трек створюється на компютері...

Справа не в тому. Трек по часу йде приблизно 60хв. Якшо якісно його записувати(1500кб\с) - якраз один аудіо сд.

Lola написал(а):

сейчас готовлю плакаты;)

Засвіти чорновики?

Отредактировано Сам собі країна (2007-05-29 20:22:18)

34

Оператор:
ни один мой микс не создавался на компьютере!игралось все в живом времени в клубе или дома на аппаратуре)
вообще интересно есть ли среди Вас любители клубной музыки?)))

35

Lola
Спроба випустити альбом вже непогана (хоч і не настільки вдала) альтернатива, якщо, не дай Бог, не вдасться до ді-джея долізти...

36

Lola написал(а):

вообще интересно есть ли среди Вас любители клубной музыки?)))

Я не клаббер, це точно. Але інколи включаю легкий транс(так шоб по вухам не ковбасило, вони після Трупу Каннібала і так змучені=)).

37

Клубна музика заводить, коли хочеш по-повному відірватися...

38

Оператор:  не поняла фразы:якщо, не дай Бог, не вдасться до ді-джея долізти...

39

Lola
Я, звичайно, за те, щоб ти перемогла у відборі, але чи ти впевнена на 100 %, що переможеш?

40

А мене електронна музика до танців не заводить:(
Наприклад, порівняйте енергетику рокабілі і трансу. Хоча це справа смаку, але я дикіші танці люблю:)
А з електро хіба що drum&bass (якщо я правильно написав) і acid jazz.
Але інколи натрапляю на щось мелодійне і приємне для вуха таке як "Natural Blues" Мобі, або деякі речі Morcheeba чи Groove Armada.
А ще мені харківський Lюк подобається. Хоч може ті кого я назвав і не є фігурами електро сцени?

41

Оператор:  диджей я и без голосования и рейтингов:)))) и мне не нужно куда-то лезть)))))

42

Lola
Ніхто не сперечається! Бажаю творчої наснаги і успіхів у професійній діяльності!!!

43

Шось нових міксів невидно =\.

44

Lola
А ти сама пишеш музику...чи просто міксуєш готові треки? ;)

45

Міксую)))
до речі,новий мікс від мене http://lola.pdj.ru/mixes/167384.html
;)))

Похожие темы


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Dj Lola Palmer