Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...


Запрошую до дискусії...

Сообщений 91 страница 120 из 205

91

победа
У нас є багаті і є бідні, у нас немає середнього класу, який має бути найбільшим. Це є проблема. щодо нема чого їсти я таки говорю буквально. Маючи роботу і стипендію я іду на базар чи в магазин і думаю можу я сьогодні собі дозволити купити м*ясо чи ні. Це нормально? І таких людей у нас більшість. Зверни увагу, що мінімальна зарплата далеко не покриває споживчий кошик (який настільки не відповідає дійсності, що якщо справді в те вкладатись, то можна померти від голоду та холоду, без перебільшення). Було б смішно, якби не було так сумно.
За достойні компанії я не переживаю. Я переживаю за тих, хто працює на ті самі компанії і на державу. Я переживаю за невідповідність між цінами і зарплатнею. Я переживаю за 90 відсотків економіки, яка є тіньовою, а отже не приносить прибуток державі. То не є нормальним і не забезпечує ріст економіки в державі.
Про розпад я взагалі нічого не казала. З чого ти вце взяв?

92

Соррі Операторчик!! Технічна очепятка:)

93

Wacky написал(а):

буде. Тільки ми в ній будемо цапами відбувайлами. Війна буде не з нами. Але нас зачепить.

Якшо буде, то закінчиться вона дуже щвидко. Ядерна зброя - то страшна штука...І зачепить вона всіх. Тоді вже буде все рівно де ти живеш, в Україні, Азії, Австралії...І ще. Політики не усюди такі , як у нас. Всі дуже добре розуміють, що починати глобальний конфлікт просто немає сенсу.
З.І.

Wacky написал(а):

буде

оце вже насторожує. Чи ти так того хочеш?

І ще. Хотіти чогось в такому масштабі - то просто трохи дурна справа. Шо ти зробила для того, щоб шось змінилось?

Wacky написал(а):

15 років - то є великий термін для подолання економічної кризи

Но комментс. Тобі тра іти в політику.

Wacky написал(а):

Так довго ше ніхто з неї не виходив.

По-перше, з кризи першої ми вийшли доволі давно. З кризи 1998 року ми теж вийшли. У нас зара наслідки кризи 2005

Wacky написал(а):

Якщо зараз на заробітки нелегально їде така велика кількість Українців, то уяви скільки плїде коли відкриють кордони

Якшо кордони відкриють(тобто ми вступим до Євросоюз) зарплатня у нас буде не набагато відрізнятися від Європейської. Шось я недумаю, шо тоді туди потянуться маси заробітчан.

Wacky написал(а):

Так довго ше ніхто з неї не виходив.

По-перше, з кризи першої ми вийшли доволі давно. З кризи 1998 року ми теж вийшли. У нас зара наслідки кризи 2005

Wacky написал(а):

мені не дуже печеться про пам*ятки культури, коли нема чого їсти

Зате ти політично свідома та освідчена і можеш казати як тра робити.

Wacky написал(а):

То соціальна психологія така

Wacky написал(а):

Я не хочу бачити непрофесійних політиків у владних структурах.

Так вирощують професіоналів(вірячи твоїм словам). То і де вони? І хто вирощує?
І ще питаннячко - ти живеш в Києві?Харкові?Донецьку?Дніпропетровську?

Отредактировано Сам собі країна (2007-05-26 23:16:34)

94

Сам собі країна
скажи мені який то був рік, коли ми не були в кризі, бо ми видно той момент проскочили, шо ніхто і не помітив. Війна таки буде, і не за територію,  а за ресурси. Бо вони, розумієш, вичерпні. Жодна з великих країн не захоче собі лікті кусати. Того я не хочу, але до цього іде.  Щодо зарплатні - мушу тебе розчарувати. Зарплатню нам буде платити не Європа, а Україна. А якшо в нас зараз "нема" грошей, то чим частіше  вибори - тим їх (тих самих грошей) менше. І якщо ти не знаєш, то і з Євросоюзу люди їдуть за кордон в багатші країни на заробітки. З власного досвіду - бачила таких людей з німеччини. Про Польщу - взагалі мовчу.

Інститути, де вивчають право, законодавство і тому подібне, у нас є. Там студентів і навчають. А, вибач мені, тракторист Федя з освітою агронома, мене на посаді президента/міністра/посла/... не влаштовує. Кожен має займатись своєю справою і мати для цього відповідну освіту. Ти б не дівірив сантехніку когось оперувати, правда ж. Іти в політику має не кожен, але розбиратись в елементарних речах, що стосуються політики держави повинні усі. Це як базові знання. Слава Богу, у нас в ВУЗах є предмет політологія. Шкода що мало годин на це відведено, та все ж краще ніж нічого.

Живу в Вінниці. Якшо ти якось хочеш прив*язати це до моїх політичних поглядів - мушу розчарувати. Підкоряюсь власним висновкам, а не стадному інстинкту. Мені байдуже хто за кого поки я самостійно не проаналізую обставини що склались. Сліпо іти за кимось - то не моє.

95

Wacky написал(а):

скажи мені який то був рік, коли ми не були в кризі, бо ми видно той момент проскочили, шо ніхто і не помітив.

Ми? Чи ти? Особисто мені непогоано жилося в 96, 01-04.

Wacky написал(а):

Війна таки буде, і не за територію,  а за ресурси. Бо вони, розумієш, вичерпні. Жодна з великих країн не захоче собі лікті кусати.

Нераціонально. Ці ресурси запросто можна купити без війни. На війну грошей піде набагато більше. Жодна з великих країн нігті не кусає, і наврядчи кусатиме.

Wacky написал(а):

Щодо зарплатні - мушу тебе розчарувати. Зарплатню нам буде платити не Європа, а Україна. А якшо в нас зараз "нема" грошей, то чим частіше  вибори - тим їх (тих самих грошей) менше

Мабуть, ти неуважно прочитала. Якшо кордони нам таки відкриють, то зарплатня не істотно буде відрізнятись від європейської, як і загальний рівень життя.

Wacky написал(а):

Інститути, де вивчають право, законодавство і тому подібне, у нас є. Там студентів і навчають.

Вони були і раніше. Не знаю я в нинішній політиці таких облич, як "тракторист Фєдя". Нема такого політичного вузу, або політичної освіти. Також розбиратись у політиці, як в точній науці потрібно далеко не всім. У нас майже усі з вищою освітою, всіх тягне працювати менеджерами або ще кимсь, зате на заводах ніхто працювати не хоче...Так само і в політиці - політик - то не сухе знання законів...То вміння вести переговори, йти на компромісси, кулуарні перевороти та багато чого. Оце є політика.

Wacky написал(а):

Живу в Вінниці. Якшо ти якось хочеш прив*язати це до моїх політичних поглядів - мушу розчарувати.

Ні, я просто цікавився, де ще м"ясо дорого коштує.

96

скажи, а ти б платив за то, шо можна взяти задарма? Не потрібно писати відповідь тут. просто дай відповідь сам собі і зрозумієш чому ресурси ніхто купувати не буде. Тим паче, коли уже просто не буде шо купувати.
В кризі були усі кого я знаю. Ніхто за ці роки ше не сказав як добре у нас жити. Ніхто. Вибач, тебе я тоді не знала. Та й ти, мабуть відносишся до заможного класу, оскільки середнього у нас практично немає. А це є кепсько.
Зарплати навіть в ЄС у всіх країн різні. Можеш порівняти.
Вузи такі є. То шо ти про них не знаєш не означає шо їх нема. розбиратись у політиці хоч на елементарному рівні треба всім, тому що МИ приймаємо безпосередню участь в керуванні державою. візьми хоча б вибори. А якщо ти ще хочеш шоб у нас демократія була (демократія - правління народу) - то тут безперечно народ повинен шось трохи петрати в політиці. Бо буде як завжди - хто в ліс, хто по дрова. Знання законів - то зовсім інше. Об*єктом вивчення політології є політичне життя (відносини) суспільства. Як можна не цікавитись тим, що тебе безпосередньо стосується? Ми ж не стадо. До речі ще у Давній Греції людину, яка сторонилась політики називали ідіотом.
Я не кажу шо тракторист/шахтар/лікар/вчитель/менеджер/слюсар - погані професіїї. Я кажу шо кожен повинен професійно займатись СВОЄЮ справою, відповідно до фаху, який він обрав. На заводах (відкрию секрет) є кому працювати. Заводів нема.

А про ціни - це не лише вінниці стосується. порівняй мінімальну зарплату і споживчий кошик. Ним, до речі, обійтись не можна аж ніяк.

97

Wacky написал(а):

скажи, а ти б платив за то, шо можна взяти задарма? Не потрібно писати відповідь тут. просто дай відповідь сам собі і зрозумієш чому ресурси ніхто купувати не буде.

Подумай про витрати на війну і подумай про витрати на ресурси...Відповідь можеш не писати. Це тобі не кирпичі красти і не бензин зливати.

Wacky написал(а):

Та й ти, мабуть відносишся до заможного класу, оскільки середнього у нас практично немає

Дуже це обширне означення. "Заможний", "Середній", "Бідний"...Я не є ні "заможним" ні "середнім" ні "бідним". Я живу в місті Рівному на данний момент, працюю, навчаюсь. Можу собі дозволити знімати квартиру і ціна на м"ясо(25-30 грн) мене влаштовує. Батьки мені фінансово не допомагають. До якого класу я відношусь?

Wacky написал(а):

Зарплати навіть в ЄС у всіх країн різні. Можеш порівняти.

Я й не казав, шо вони однакові. Я казав, шо вони неістотно відрізняються.

Wacky написал(а):

Вузи такі є

Перерахуй, будь-ласка.

Wacky написал(а):

тому що МИ приймаємо безпосередню участь в керуванні державою. візьми хоча б вибори

Ми вибираєм, хто керуватиме. Ми не керуем тими, кого вибрали.

Wacky написал(а):

А якщо ти ще хочеш шоб у нас демократія була

Я за конституційну монархію.

Wacky написал(а):

До речі ще у Давній Греції людину, яка сторонилась політики називали ідіотом.

Кузьменко - ідіот?

Wacky написал(а):

Я кажу шо кожен повинен професійно займатись СВОЄЮ справою, відповідно до фаху, який він обрав. На заводах (відкрию секрет) є кому працювати. Заводів нема.

Обирають неробітничі професії. Я, наприклад, не знаю людей, котрі б казали: Я хочу працювати на тому-то заводі, а я в тому селі хочу ферму започаткувати, а я буду сантехніком...Сільмаш, Запоріжсталь, Полтавський завод медичного скла, Арсенал, Артем...Список довго можу продовжувати.

Wacky написал(а):

А про ціни - це не лише вінниці стосується. порівняй мінімальну зарплату і споживчий кошик. Ним, до речі, обійтись не можна аж ніяк.

Згоден, між мінімальною зарплатнею та реальними витратами є велика прірва. От тіки якшо ти працюєш на мінімальну зарплатню...Мабуть, не за професією?

98

Я вчитель англійської та німецької мови. Мінімальна зарплата - 400 грн. Навіть повну ставку дають не всім. Добре, якщо хоч половину дадуть. Виходить 200 грн. Прожити можна? Займаюсь репетиторством. З того живу. Коли є бажання - їду за кордон. З тих грошей живу ше рік.

На названі заводи люди з вінниці не поїдуть. Троху далеко. А в Вінниці з 4 заводів закрили 3. Уяви шо з тими всіма які залишились без роботи. А їх багато. І знаєш, є і ті, хто не проти поїхати в село, піти на завод і тому подібне. Проблема у тому що там мало платять. Платили б більше - питань би не було.
Щодо Кузьменко не цікавиться політикою - я поки шо бачила зовсім інше.
Ми не керуємо державою, але ми маємо знати кого і для чого обираємо. Краще ж зробити свідомий вибір на підставі знань, ніж заплющивши очі іти навпомацки. Саме для цього і потрібно розбиратись в ситуації хто, шо, для чого і кому це вигідно.
Вузи назву пізніше, якщо це не так терміново, добре?
Щодо ресурсів справа не у їх ціні, а у їх вичерпності.
Про себе скажу шо целу не носила і бензин не зливала.  Ці руки нічого не крали :D

99

:D Люблю цю фразу. Можна я ше раз скажу http://www.dom.no/modules/Forums/images/smiles/cheer1.gif ці руки нічого не крали

100

Сподіваюсь шо нікого не образила. Якшо когось таки заічепила, то прошу пробачення. Я справді ненавмисне. дружба-жвачка? http://www.dom.no/modules/Forums/images/smiles/alc.gif

101

Теж ночами не спиш? =)

Wacky написал(а):

Я вчитель англійської та німецької мови. Мінімальна зарплата - 400 грн. Навіть повну ставку дають не всім. Добре, якщо хоч половину дадуть. Виходить 200 грн. Прожити можна?

То є печально. Проблема нашої країни...

Wacky написал(а):

На названі заводи люди з вінниці не поїдуть. Троху далеко. А в Вінниці з 4 заводів закрили 3. Уяви шо з тими всіма які залишились без роботи. А їх багато.

Уявляю, ще й як. Тіки у них був вибір: чи йти пити горілку, чи якось крутитися далі...Але то тема не для обговорення.

Wacky написал(а):

Проблема у тому що там мало платять

На тих заводах, що я перерахував, зарплатня від 1200 грн(це я точно знаю, є знайомі там). Щоб прожити самому - мені хватило б(правда окрім Києва). А в селі спочатку взагалі ніхто нічого не платить. Ти, фактично, працюеш сам на себе.
Скільки зробиш - стільки і з"їси.

Wacky написал(а):

але ми маємо знати кого і для чого обираємо

Зараз, наприклад, я не знаю кого мені обирати. Для чого знаю, але от хто то зможе зробити...

Wacky написал(а):

Вузи назву пізніше, якщо це не так терміново, добре?

Потерплю.

Wacky написал(а):

Щодо ресурсів справа не у їх ціні, а у їх вичерпності.

Ну ніяк ти не хочеш мене сприймати =). Поняття таке як енергоресурси скоро взагалі відпаде(скоро - в глобальному масштабі). Залишаеться сировинне питання. Залізо, в основному. Нащастя, воно утилізується, замінюеться більш дешевими матеріалами. І то, заліза нам ще надовго вистачить.

Wacky написал(а):

Про себе скажу шо целу не носила і бензин не зливала.  Ці руки нічого не крали

Вірю. То трохи не про тебе говорилося.

Дружба))

Отредактировано Сам собі країна (2007-05-28 04:16:29)

102

УСІХ ВІТАЮ З "ОФІЦІЙНИМ" ПОЧАТКОМ ЛІТА!!! :rolleyes:

103

С днём защиты детей вас!!!! и меня в собенности  :lol:

104

До дня захисту дітей

105

Unbelievable!!!

106

:O  капец!

107

УСІХ ТЕПЕРІШНІХ І МАЙБУТНІХ МЕДИКІВ ЩИРО ВІТАЮ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

108

:) і я вітаю медиків!

109

така тема дискусійна...не хочу нікого засуджувати...просто мені то болить...нашо Кузьма знову на ті самі граблі ступає? Я  маю на увазі зїзд Партії Регіонів. невже йому мало грошей? я не вірю в ідеологічні переконання...
так прикро, регіонали скупили півкраїни...а так хочеться шоб люди не продавались...

110

Хм, я шось пропустила? Бо шось не дуже в курсі про шо йдеться. Знову про виступи?
Моя думка така, що музиканти, які співають на підримку якихось партій за гроші - не продаються, а продають свої послуги от і все. Це просто робота. Інша справа - якби вони співали безкоштовно - то вже будуть переконання. Я, наприклад, навчаю іноземним мовам - і за це отримую гроші. При цьому моє особисте ставлення до учнів не повинно грати ніякої ролі.

111

та я все розумію, але осад є...неприємний.... крім того Кузьма казав, шо попередні вибори багато чого його навчили.. крім того в монолозі Кузьми ясно був намьок голосувати за Лідера, який дотримує своїх обіцянок. :( 
просто образливо, шо ті лідери знають, шо всі за бабло продаються, а це прикро...

112

Агітація без переконань - послуги? Ведмежі хіба що. Я колись так агітував за СДПУ(О). Соціал-дурні платили мені гроші і давали агітки, які я ніс в найближчий смітник:)
Це не порядно? Ні, це справедливо - брехня за брехню.

Під час минулих передвиборчих агітацій Кузьма був у Луцьку на концерті в підтримку ПР, де їх рейтинг 0%. Під час виступу публіка викрикувала гасла далекі від "ідеології" ПР і Кузьма сказав буквально таке: "За Луцьк я спокійний, тут знають кого обирати" :)

113

Я впевнена шо і Кузьма знає, але мені особисто не зрозумілою є його участь у цьогорічному зїзді ПР, тому шо в 2004 це можна ше було баблом пояснити, а з того часу і Скряби стали популярнішими і грошей мені здається більше заробляють... та ладно...то таке...у всіх є голова на плечах

114

Аня, моя люба, на скільки я знаю - то у 2004 гурт Скрябін виступав на підтримку певної політичної сили зовсім не за гроші - вони навіть спочатку не знали що Кузьма їздить і за них агітує... Про які гроші йде мова?

115

не люблю обговорювати чужі гроші, але у всіх інтерв"ю Кузьма потім казав шо то всьо було тіки за бабло. думаю шо йому а не групі, бо тоді б не було всім відомої ситуації на 5 каналі.

116

у всіх інтерв*ю (які я бачив) Кузьма зазначав що вони їздили самі, і що навіть певний час регіонали навіть не знали що Скрябін за них агітує - не те що навіть гроші платити
можливо ти сплутала виборчу кампанію коли Скрябін підтримував Зелених - тоді можливо, або Озиме покоління

117

не регіонали а Янукович не знав. я просто ті слова трохи по іншому зрозуміла. я думала,  шо регіональські люди просто набрали собі артистів, які б співали, а Янукович навіть не знав, в такому сенсі. не знаю, кожен бачить,шо хоче :)
знаєш, просто мені це личко лідера ПР до чортиків неприємне. і хоча я не є ярим прибічником жодної партії, я чудово розумію, шо вони ВСІ "суцільні, курва, бандити", але голосувати/агітувати за людину яка не знає Анни Ахматової, не дивилась мультиків про кота Леопольда, відсиділа у в"язниці, не знає, шо сказав Достоєвський, яка послала нах... стару людину( і це тіки публічно!!! а скіки раз він всіх нас посилає без камер!) і купа -купа-купа-купа інших речей. Я вже не кажу, шо він не поважає Україну, людей і тд. Всі його дії-це грамотно, за великі гроші, сплановані Піарщиками ходи.
саме образливе, шо вони мають всіх нас. декому це подобається, а ті, кому не подобаються, поки нічо не можуть зробити. :/

118

не знав ні Янукович, ні Регіонали взагалі - принаймні вони Скрябін не наймали
що до усіх тих посміховиськ Януковича - то точно

що до піар ходів та грамотної реклами та стратегії - пишу як людина яка навчається за цією спеціальністю - на цій кампнії вона найкраща в Юльки - хай як я її не люблю

хоча кожна партія натискає на власні важілі щоб таки народ тягнувся - кожен бере чимось своїм

119

Народ, тут мова не про те у кого яка стратегія, а про те, що Кузьма таки наступив на граблі знову... як тут не перефразувати приказку :"Бабло, яке перемагає (на жаль) добро. Ну з таким вже радісним обличчям він по сцені скакав і так вже йому весело було...брррррр... А Богословська, як ним "умілялась". Кузьма,я вам скажу, вправно опанував найдревнішу професію- "політиної п...ки". пардон.

120

от саме після тих грабель Скрябін став повністю аполітичним гуртом
хоча той самий альбом "Озимі люди", який був повністю заполітизованим я вважаю одним з найкращих!


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...