Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...


Запрошую до дискусії...

Сообщений 121 страница 150 из 205

121

Добре, що я аполітична і не забиваю собі голову цим лайном… :cool:

122

це лайно, на жаль, наше життя.
Добре, Маклай, якшо Кузьма їздив не за бабло за ПР, то то є ше гірше  :/
У Юльки піар? ну та в неї тоже є :)  просто мені згадалось як казали шо піарщики яника заборонили його жінці на люди виходити :lol:  :lol:  І ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ!!!!! крім того його мова, імідж, всі ті заходи"добровільно-благодійні". то всьо інші мудрі люди придумали.
Напевно я об"їлась помаранчів обколотих :rolleyes:
як висновок: ненавиджу ПР. просто вот так. кожне їхнє личко мене дратує! фе...
я знаю, шо це по-дитячому... але це правда. може то Львів так впливає??! :)

123

Аня, вибач, якщо чиїсь уподобання не співпадають з твоїми це не означає що вони не правильні. Давай навчимося поважати чужий вибір.

В тему впливу Львову - я досі вважаю що починаючи з 2004 року Україну розіірвали саме ЗМІ.

124

а я ніде і не стверджую правильність свого вибору чи своєї думки.  то є всьо моє, з середини. і воно має право на існування. і на висловлення тут. а чужий вибір я поважаю. в моїх постах немає жодного "наїзду" на когось.
шодо розірваної України. імхо, шо то політики таке безглуздя почали. прикро, шо вони добились того, шо хотіли. хоча з моєї сторони немає жодних поділів і дискримінації

125

Стосовно уподобань, то вони й мають йти з середини й бути керовані якимись внутрішніми моментами, адже сприймати наших політиків здоровим розумом чи глуздом-нереально!!! Щодо поділу країни, то вперше  у  "новітній історії" її поділили на з"їзді однієї з політичних партій, коли кричали, шо  будуть відділятись до москалів. Стосовно сприйняття політичних сил. Як можна ставитись до політичної сили ліідер якої називає опонентів "козлами", а пенсоінерів "на ...й" посилає. Теж саме його "права рука" робить , але вже з трибуни ВР. Для мене це дико.

126

Аня, "Добре, Маклай, якшо Кузьма їздив не за бабло за ПР, то то є ше гірше" - а це тоді що?)
Саша, чесно кажучи, я не знаю не одного чесного та не забрудненого політика - якщо такі і є - то їх мало хто знає.

127

Маклай, мова не йде про забрудненість чи чесність... Мова йде про хамство й невихованість (це я про політиків). Ти чув ,щоб Юля чи президент, на людях колись грубі чи лайливі слова вживали???? Я,наприклад, про таке не чув. А от їхні опоненти-"Усегда пажалуста..."

128

Саша, ха, а по-твоєму брудні наклики та скандали це нормальніше?
я не приймаю ні однієї зі сторін - мені просто хочеться показати що в кожного з них свої таргани в голові - і кожен з них вже встиг нас**ти в Україні

129

Маклай, я не спорю, наклепи брудні такі ж ,як і політика, але такі там правила. Щодо тарганів ти правий ,мови нема , просто є ще елементарні правила етикетуі їх треба дотримуватись. Просто декому виховання не дозволяє...

130

Саша, взагалі бути політиком - це дуже нервова робота.
А якщо брати глобально - то я не бачу в нашій політиці людей які могли б витягнути націю з лайна.
Та й взагалі, наші люди вже самі себе привчили - що окрім як в лайні ми ніяк жити не можемо. Кого Б не вибрали - пройде час і його все одно будуть називати "бандюком" та кричати що він "разворовал" всю країну.

Отредактировано Маклай (2007-08-14 15:51:53)

131

Маклай, важко вести дискусію в такому руслі, але думаю що до спільної думки ми не прийдемо. Разниє міровозрєнія...

132

хм, що до русла згоден
що до решти - ні

133

політика то є сама сучена справа навіть гірше мусарів.Певна політична сила не може мати 100% пітримки населення, всеодно вона в якомусь регіоні є сученою партією.Тому Кузьма пітримуючи регіоналів здобуде для себе більше бабла декілька прихильників на сході,але забере повагу та прихільність справжніх фанів а це вже прикро...Більше б булоб поваги до нього якщоб він був віданий своїм принципам це б йому не додалоби грошей, але далоби більшу репутацію по всій Україні,тим самим підкреслючи,що він не є ворогом для людей.

Отредактировано kolega (2007-08-15 01:09:36)

134

kolega, ІМХО - повагу можливо і втратив, фанів ні - бо вони його слухають за музику а не за політичні вподобання!

135

Так музику фани продовжитимуть слухати,але Кузьма прославився ще як особистість а не співак він є добрий журналіст має почуття гумору,говорить мудрі філософські речі,принаймі не нудна людина.А тут просто він зробив помилку,,,

136

kolega, це ти вважаш це помилкою - не факт що так вважає він та інші люди.
а про те що він гарний журналіст - не знаю, не міг в тому переконатися)

про музичних фанатів залишаюся при тій самій думці)

137

Я вважаю,що ми дійшли до спільної думки, що справжні фани є віданими, незважаючи на політичні погляди виконавців.Просто здивував нас Кузьма тому пішло трошки критики в його сторону, головне щоб та критика не набрала більших масштабів

138

Якщо не ми - то хто скаже всю правду життя? :D  :D  :D

139

Ой, ну не знаю... Мене Кузьма зовсім не здивував. І я не засуджую те що він там десь за когось співав. По-моєму це нормально для співаків. Специфіка професії. По-друге є люди, які підтримували ПР - і їх було пів-України. І навіть якщо Кузьма виступав за них відповідно до своїх політичних поглядів - то його свідомий вибір, і не варто казати що він є неправильним. Ми ж того не знаємо напевне. Ну вибрали помаранчевих, яких всі дуже хотіли (а точніше - лише половина) - і шось зараз мало хто радіє. Ну то таке. За шо боролися - на те й напоролися. Високі моральні якості ще не є ознакою хорошого політика. Візьміть, наприклад, Макіавеллі - то ж паскуда ше та, продасть всіх, навіть близьких родичів, зате він єдиний зміг об*єднати Італію і вивести її з тої помийної ями. Як людина він - покидьок яких мало, але як політик - ціни йому нема. Просто треба дивитись на те, що конкретний політик робить для держави, а не як він вітається з дружиною вранці.

140

Маклай
"то то є ше гірше"-це імхо.
Але Яник- не Макіавеллі.
особисто для себе я зайняла позицію собаки на сіні. як то кажуть, стояли не за Ющенка, а проти Януковича. отак і я зараз, головне шоб не Яник, а там вже може піде наступна хвиля політиків

141

Хто йде на вибори?

142

А смысл туда идти? все-равно выберут тех, кого захотят! Да и голосовать там особо не за кого!

Отредактировано lena (2007-09-09 23:27:02)

143

lena
А ти проголосуй просто тому, бо маєш можливість і право!

144

Хтось бачив "кліп" Тимошенко? По М1 крутять "Україна. Юля" - обісцятися можна  :lol: !!!!  То вже не політика - то дурдом! http://www.kolobok.us/smiles/personal/snegurochka.gif

145

sona
Давай ссилку!

146

Я видела! А еще видела интервью, в котором настя говорила, что клип не имеет никакого политического подтекста:) Круто? интересно, она себя хотела в этом убедить?

147

Хм, кліп не бачив
На вибори піду

148

ccилки в мене нема (дуже і дуже нажаль), але ти просто на вихідних чи як залиш М1 на годину пограти - ти його застанеш ;)
О! Знайшла! http://shareua.com/file/283979/Nastya_K … V.mp3.html
але мр3 - то не те. зовсім http://www.kolobok.us/smiles/standart/nea.gif...
Допомогайте - шукаймо разом!!!

Отредактировано sona (2007-09-11 01:13:08)

149

типу можу ссилок накидати на опис  :)  с М1
http://m1.tv/ua/about/clips/U0006945.html

150

кліп зашибісь. Юля вже геть подуріла :rolleyes:


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...