Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...


Запрошую до дискусії...

Сообщений 151 страница 180 из 205

151

Аня - цілком з тобою згодна!  Вона б ще з дівчатами за компанію витанцьовувала та груди вип"ячувала - ото було-б струйово http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_dance.gif

Отредактировано sona (2007-09-11 01:17:28)

152

тобі б точно підняла б собі рейтинг :rolleyes:  :D

153

мені власне що цікаво - як ми зрозуміли зара Кузьма знову підтримує Регіонів. Фішка в тому, що ПР хоче зробити російську мову другою державною. А особисто я не раз читав інтерв*ю де Кузьма пише про те що українська це тру, і тре просувати укр. культуру та музику, щоб робити квоти на російську музику на радіо та телебаченні. Фактично цей закон, якщо його приймуть, стане початком кінця української культурності. Дуже було б цікаво дізнатися що Андрій про це думає.

154

Андрій заробив гроші, виступивши за "регіоналів", і все... Більше вони його не цікавлять.
А "регіонали" знову вішають людям лапшу на вуха - прийняти закон про статус рос.мови як другої офіційної вони не взмозі! Я ж ставлюсь до цього закону так: я подумаю, чи варто сприймати його всерйоз лише після того як у Росії приймуть закон про статус УКРАЇНСЬКОЇ мови як другої офіційної!

155

згодна з Оператором стосовно мови. А ще, зважаючи на останні події, я таки теж за Яника більш стала (хоча свій голос вітдам за чувака Не підтримую жодного  :) ) - краще вже хай дійсно буде сильний політик та сильна команда... Кажуть що Янукович собі придприємства грабастає, а як на мене, так краще вже хай Яника будуть - хоч гроші із держави не будуть тікти та не будуть Українські землі по клаптях на аукціонах продавати, тому хто більше дасть!!!.... Ой шо це я?! Наболіло :sorry:

156

sona
"...а як на мене, так краще вже хай Яника будуть - хоч гроші із держави не будуть тікти та не будуть Українські землі по клаптях на аукціонах продавати, тому хто більше дасть!!!"

Це ти жартувала, правда?

157

Нє. Це моя суб"єктивна думка складена із моїх же спостережень... Якшо Яник шось і розпродає, то звичайно Українцям (в гіршому випадку росіянам), Ющ це робить усім кому то треба (це (не завжди) часто називається іноземними інвестиціями :D ) Як ти думаєш, хто зара фінансує Юлю?... Чи не майже громадянин Америки і давній її знайомий та побратим???... І Нафіга взагалі ті вибори, якшо всеодно будуть ті ж самі партії - бо вони були і є ведучими?
Якшо маєш свою думку - кажи http://www.kolobok.us/smiles/standart/polling.gif

Отредактировано sona (2007-09-19 00:08:34)

158

Wacky писала:
Макіавеллі - то ж паскуда ше та, продасть всіх, навіть близьких родичів, зате він єдиний зміг об*єднати Італію і вивести її з тої помийної ями. Як людина він - покидьок яких мало, але як політик - ціни йому нема. Просто треба дивитись на те, що конкретний політик робить для держави, а не як він вітається з дружиною вранці.
  Дуже вичерпливо  ;)

159

Кузьма співає далі на зєздах регіоналів, Регіонали при владі,  в нас дуже весело, купа політагітації, і всьо таке.

160

Женя
Коли ж це ти їхав? В Україні вже рік "весело", а у Львові - 100 %.

161

у Львові зе бест

162

Тут таке буває  :)

163

Женя
Може, поясниш, чого ти Батьківщину покинув?

164

О! Мені теж цікаво  ;)

165

30 вересня.
ти так пишеш напів нашими буквами, напів цифрами, важко читати. може будеш використовувати транслітерацію, якшо тобі не важко :)  ;)

166

Завтра 65 річниця створення Української Повстанської Армії. Хотілося б почути ВАШІ думки про ветеранів УПА.

167

Оператор, герої
З двох зол обирають менше - вони це і зробили спочатку, пізніше ж не будло вибору - стояли, помирали, захищали...

168

цитата з офіційного свйту "Имя: noname
Email: 123@list.net
www:
Базарчик:
Добрый день, Андрей! Я был о Вас очень хорошего мнения. Но Ваше поведение в недавней передаче "Шейканемо", когда вы торговались с перкусионистом меня просто убил! В этой передачи покупают товар и ниразу не заходил вопрос о качестве этого товара, будь то чемодан или выступление артиста. А тут такая мелочность, это при том, что вы опоздали (конечно не по Вашей вине) и всё было впопыхах. Потом эта пивица, которая должна была !!!успеть!!! спеть именно три песни. Короче очень неприятное ощущение.
DATA: 19/11/2007 (14:20:35)"
що там було такого принизливого???? розкажіть будь-ласка!

169

короче,было так.Перкусионист показал очень мало(и ещё чушь каку-ту) и Кузьма сказал,"что за это я не дам 400 грв."(вроде на столько договаривались),но потом они поболтали и этот(Перкусионист) показал на что способен и получил заслужено свои деньги!
Насчёт певицы.Тоже пришла и спела одну песню,опять же Кузьме не понравилось что так мало,и попросил её спеть ещё,она что то пропела и получила свои деньги!
Я считаю,что Перкусионист и певица хотели получить на халяву деньги(причём,не малые) и Кузьменко прав!
Все остались довольны!

170

дякую,за детальне пояснення.

171

Вітаю усіх з третьою річницею Помаранчевої революції!!!

Отредактировано Оператор (2007-11-22 22:28:20)

172

Оператор написал(а):

:) і така є річниця!!!

173

Оператор написал(а):

не присоединяюсь

174

тоже проти,я хоч і у Львові виріс і в 2004 році був на боці ющенка.але зараз думка змінилась - це позор для історії України.
сорі, не позор, а героїзм зі сторони людей, а позор для тих людей які скористались народом

Отредактировано Женя (2007-11-22 23:17:09)

175

Колись вважав це дурнею, зараз трохи іншої думки. Це не позор. Це не добре і не погано, але це мало статися, і мені здається що від цього більше користі аніж негативу.

176

Маклай, ага та тільки не усім завіса з очей впала, нажаль. :black_eye:  Та не довго ще залишилось. Головне щоб після того з України ще шось лишилося...

177

Я голосую не за політиків, а за ідеї які вони несуть, бо чистих політиків в нас немає!

178

Оператор написал(а):

Вітаю усіх з третьою річницею Помаранчевої революції!!!

Якшо вже вітати, то з Днем національного прозріння. А та революція...Краще не згадувати.

179

Маклай написал(а):

Я голосую не за політиків, а за ідеї які вони несуть, бо чистих політиків в нас немає!

Ага! А ідеї в них світлі та чисті і вони стосуються виключно гармоніі та статку українського народу  :haha:  :rofl:

180

sona, може Ви щось зробили для своєї держави щоб мати право щось від неї вимагати? Сидіть та лупайтесь у своєму лайні і не заважайте людям, які хоч щось намагаються зробити. Якщо один, два, п*ять, сто... політиків продажні, це не означає що всі такі. Добре, давайте заб*ємо на це все і хай все нафіг руйнується - Ви цього хочете???


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...