Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Ви любите комп'ютерні ігри?


Ви любите комп'ютерні ігри?

Сообщений 1 страница 30 из 31

1

Ви любите комп'ютерні ігри?

2

Оператор
Особливо я не люблю цього ,граю лише рідко в Німфорспід Карбон....я там всю злість вивільняю....а так взалі не займаюся цим....я ліпше в неті посиджу....от так...

3

Кажуть Нід фор Спід - хірова гра...

4

Граю в ФІФА 07, краще в клубі проти іншого гравця.
А ще люблю ігри, де є продуманий світ, в якому цікаво пожити, просто розглядаючи його, навіть без виконання "місій". Наприклад "Готика".
Більшість ігор копіюють якісь попередні або взагалі позбавлені змісту.

5

победа
Ого, то ти любиш "ігри, де є продуманий світ, в якому цікаво пожити, просто розглядаючи його, навіть без виконання "місій"". Я тобі рекомендую "Sid Meier's Pirates!" Це гра - forever!

6

Оператор
Дякую, спробую знайти!

7

Друзі, скажіть, хтось вже грав в S.T.A.L.K.E.R. Якщо так, то які враження і чи є українська версія гри?

8

її ж зробили в Києві, яка може бути українська версія? Українські версії роблять в Канаді, або принаймі за канадські гроші:(

9

победа
Але ж "Козаки" перші і другі виходили і на українській мові... От в мене й була надія, що після цього (виробник ж той самий) і епопеї з дубляжами в кінотеатрах, українізація зачепить і комп'ютерні ігри... Поки що це - фата моргана... А шкода...

10

комп'ютерні ігри сакс.

11

?

12

КВЕСТИ - самі рульні в світі ігри...
Зломати на них мозок... закіпає... Ото КАЙФ!!!! (виключення складають піз****ті "ПЄТЬКА І Вас.Ів" і "Штирлиць"...)

13

Пінгвін
Тут не можу з тобою не погодитися... Квести, звичайно, цікавий жанр. А щодо піз****вих "ПЄТЬКА І Вас.Ів" і "Штирлиць", то й так ясно. Москалі, все ж таки робили...

14

Оператор написал(а):

Друзі, скажіть, хтось вже грав в S.T.A.L.K.E.R. Якщо так, то які враження і чи є українська версія гри?

Сталкера пройшов пару разів. Без патчу, з офіційним патчем, та з різними доповненнями. Шо сказати...Гра без патчів взагалі сира, грати - нерви собі переводити. З офіційним патчем теж не все добре. Зате є у нас такі "умєльци", які додали в гру массу ціавих доповнень. Українська версія гри Є!!! Планується до викладення у вигляді патчу(Заміна рос. ресурсів). Зараз граю у Світ віркрафту. Це-класс!

15

Сам собі країна
Є УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ "СТАЛКЕРА" ? КЛАС! А не знаєш, де можна той диск намутити?

16

І що цей СТАЛКЕР можна порівнювати з неперевершеним Half Life? Чи це просто зухвалий PR?

17

победа
Це 6 років прогнозів, обіцянок і надій, що наші виробники утруть світовим програмістам носа!

18

А я ось граю тікі в фіфа 2007 бо мені то більш цікаво,з кимось з сітки позмагатись,та просто на ігри не вистачає часу :cool:

19

Кольоровий
А Pro Evolution Socer пробував грати? Менш відомий футбольний симулятор, але ігровий процес там все-таки досконаліший, принаймі всі мої знайомі віртуальні футболісти з цим погоджуються. Мяч літає по довільній траекторії, а не від гравця до граця як в ФІФА, поле більше, можна ширші комбінації розігрувати, взагалі більша свобода дій. Хоча там великі проблеми за межами футбольного поля - менше команд, турнірів, саме керування якесь дикувате тільки з клавіатури.
Я недавно спробував і спочатку зустрів PES06 з недовірою, але зараз вже ФІФА не граю зовсім

20

победа
так,я пробував грати в Pro Evolution Socсer можливо й так щодо фізики гра більш э прокачаною,але ось не сподобалось саме налаштування та керування діями  у грі,та невеликою кількістю клубів та й то шо вони ше й до того маловідомі...але ти мене зацікавив,треба дістати та пограти)а яка остання частина того симулятора?

21

Не знаю яка остання, в мене PES 06. Може якщо пограти в нього стільки як в ФІФА, то теж набридне, бо кожен симулятор цікавий тільки поки важко грати. Та й кар'єра в ФІФА мені дуже подобалась, а тут :(

22

Всьо, в мене є українська озвучка до Сталкєра. Трохи кострубато, як не дивно, російська мені більше сподобалася...

23

Heroes of Might & Magic - світова гра!

24

Недавно купив і зараз граю на повну котушку в "S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chornobul" (з патчем 1.003), встановивши патч україномовної версії гри (шкода, що перекладені лише тексти та й то не всі). Враження: суперова гра. Ігровий шедевр, хоч і не у повній мірі те, що 6 років обіцяли. Правда грати, холєра, тяжко, навіть на найнижчому рівні складності - ворогам кінця-краю не видно, тьма додаткових завдань, герой обмежений у кількості підйому зброї... Але це і заставляє не відходити від компа! І системні вимоги більш-менш прийнятні. Раджу всі! Слава українським виробникам! Позор фільму "Аврора"!

25

Оператор
не починай знов про Аврору ;)  :P
я собі іноді бавлюсь в GTA, Tony Hawk, Sims і іншу лабуду, яка не завантажує сильно мозок :D

26

Друзі, я тут чув, шо наші виробники комп'ютерних ігор відзначилися ше двома іграми - "You Are Empty" і "Вівісектор". Якщо хтось грав, можете сказати, чи гарні ці ігри?

27

а я люблю примітивні онлайн ігри на логіку - не займають багато часу і якшо треба зосередитись, а не виходить. Старенький приклад Бики та Корови чи ця http://onlineguru.ru/games/hexxagon/
Взагалі трохи не розумію геймерів, які проводять дуже багато часу в нереальних світах (наприклад Лайнейджевці - вони ж схиблені здебільшого!!) - краще вийти на вулицю із приємним людом поспілкуватись... Коротше жити своїм життям. В світі стільки цікавого і неймовірного!

28

Sona "В світі стільки цікавого і неймовірного!"
Не можу не погодитись, тільки світ зрештою не обмежується вулицею приємних людей і іграшки теж мають право на існування як його частина.

29

Вівісектор порадував - хоч і проста, але дуже непогана гра.

Шанувальникам S.T.A.L.K.E.R.а: нарешті офіційно випущено патч з україномовною версією гри (запускається з патчем 1.0005). Я навіть не очікував, що озвучка буде такою якісною. Браво акторам, браво перекладачам... За локалізацію 12/12  (шкода, правда, що військових, найманців і долгівців полінувались озвучити).
Хто зацікавився:
http://www.stalker-game.com/ru/ - офіційний
а також
http://www.gsc-game.ru/index.php?t=comm … ffset=-120 (лише тексти, текстури, окремі голоси вйськових)

Отредактировано Оператор (2008-01-10 13:00:42)

30

А я взагалі перестав грати, вже біля року не вмикаю жодної іграшки


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Ви любите комп'ютерні ігри?