Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Євробачення 2007


Євробачення 2007

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

Одна з найвеличніших подій року цього разу поїхала до Фінляндії. Хтось спостерігає за цьогорічним Євробаченням? Які враження? Коли фінал?

2

в суботу о 22.00
подивимся на то дійство :lol:

3

А шо? Буде на що дивитися, особливо тим, хто побуває на ВДНГ :haha:

4

Краще вже піти на якийсь звіт районних філармоній - яка різниця де від нудьги помирати?:)

5

победа
це точно...

6

Ого тут гаряче! Україна в перших рядах!!!!

7

Нннннннннннніііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2-ге місце!!!!!! За крок до ще одної перемоги! Ну, Данилко впаяв! Все ж краще!

8

ПРИВІТАННЯ!!!

9

Я й очікував на шось більше аніж просто виступ та місто десь всередині таблиці.Данилко то драйв який завів усіх,тому маємо чудовий результат.Зібен зібен ай лю лю ай цвай драй :P  :lol:

10

:D класно.

11

Чесно кажучи, я сподівався на перше місце... Треба віддати Данилку належне: він талановитий хлопець, хоч і трансвистит

12

Данилко молодец. Неординарная личность. Как придумает что, так под стол падай!! :D  Ну а Россия не заслужила 3его места. Серебро - отстой. Белорусия лучше выступила. Колдун тож прикольный!

13

:mad: я злая....эти сербы поганки!!!
если б не они мы б первыми были.(

14

дешева як трава
Що ж, Діля, іноді доводиться миритися з неприємними обставинами... Уявляєш, що відчували москалі минулого року на Євробаченні?

15

Діля
а я рада за сербку. уявляєш,якби сердючка не наша була і зайняла перші місця, якби ми матюкались, шо якийсь п**** без голосу так високо попав :)

16

Аня написал(а):

Я звичайно радий за Данилка. Колись, дуже давно мав з ним розмову. Запам"ятався він як дуже розумна і неординарна особистість. І ось ще шо. Давайте не будемо писати п*****. Якшо вже хочеться шось таке сказати то кажіть. Не треба самого себе "запікувати". А то це як "прілічниє плохіє слова" типу ппц та хз. Тьху та й годі...

Отредактировано Сам собі країна (2007-05-14 02:21:40)

17

ой....не знаю..виступ так собі....тай він сам мені не дуже подобається..ніколи його не бачила...але коли він ще був не таким відомим це було давно, то моя мамця не пам"ятаю де тре перепитати, бачила його як він купував жіночі капці в якомусь магазині...

18

Данилко-МОЛОДЕЦЬ!!!!ЗДИВУВАВ!=))))))))я думала...місце 5-те буде!а тут-майже 1-ше! :cool:

19

Який конкурс, такі й переможці:)

20

победа
правда....правда... :D

21

Чого ж так? Хіба наші не заслуговували на перемогу? Мене здивувало, що німаки нам дали дуже мало балів!

22

Сам собі країна
ти не правильно зрозумів. Я тут не обзиваю ВС п****, я уявляю нашу гіпотетичну реакцію, якби Верка була б від ін. країни.
А про запікування: а нашо матюкатись якшо можна поставити зірочки і всім буде зрозуміло? Мені, якшо чесно, подобаються ті замінники матів, бо вроді і не матюкаєшся, а емоції вразі чого можеш виразити :D

23

Аня написал(а):

Сам собі країна
ти не правильно зрозумів. Я тут не обзиваю ВС п****, я уявляю нашу гіпотетичну реакцію, якби Верка була б від ін. країни.
А про запікування: а нашо матюкатись якшо можна поставити зірочки і всім буде зрозуміло? Мені, якшо чесно, подобаються ті замінники матів, бо вроді і не матюкаєшся, а емоції вразі чого можеш виразити

Трошки ми зааофтопили, та, я думаю, нам простять. А нашо матюкатись? Замінники матів, вроді і не матюкаешся - ключові слова твоєї відповіді. Я ж не маю нічого проти до матів, якшо вони в тему. Я проти коли сам себе "замінюєш" зірочками. То є невід"ємна частина наших особистостей(та й, чого приховувати, нашої побутової мови), тому, я вважаю, пишите - то пишіть повністю, як ні - то й виглядатимите в разі чого інтилігентно =). Доречі, емоції мона і смайликами виразити =D.

24

А скоро уже новое Евровидение :)) Наша Ани всех сделает! Жаль только Бедросович этот прицепился как банный лист, может всё испортить :)

25

Parazit написал(а):

Жаль только Бедросович этот прицепился как банный лист, может всё испортить

Как он может всё испортить,он автор песни,без неё Ани Лорак и не поехала бы в Сербию!

26

Он автор музыки, причем довольно посредственной(как по мне, так Колдуну в том году получше сочинил), автор слов - Кавалерьян. Но дело в том что Филька лезет во всё - он выбирает Ани платье, он готовит ей номер, он везде с ней лазит и т.п. Зачем?!! Людей разбирающихся мало? Как показывает опыт ни к чему хорошему сотрудничество с ним не приводит :)
А без нее Ани Лорак в Сербию поехала бы преспокойнно, уж у нее то песен хватало, та же "Dream of brighter day" ничуть Шеди Леди не усупает. :))

27

Ані Лорак-то відверте безпонтове гівно, ніхто з інших країн не голосуватиме за неї і буде вона десь у дупі.
Сердючку в тому році всі  обсирали-тіпа такой пазор для Украіни! Сердючка -то наше всьо, то справді талантіщє, під неї і кацапи, і французи скачуть. Такий вже у нас менталітет укра"їнський-гівно підносимо, а дійсно талант-зариваємо в землю і цураємось.
Ані Лорак- попсова посередність яка нічим не вирізнятиметься на Євробаченні. Там потрібен епатаж хоч мінімальний, шоб запам"ятатись публіці,а чим "наша красуня" запам"ятається?-та нічим.

28

Бруднаякангел написал(а):

Ані Лорак-то відверте безпонтове гівно, ніхто з інших країн не голосуватиме за неї і буде вона десь у дупі.
Сердючку в тому році всі  обсирали-тіпа такой пазор для Украіни! Сердючка -то наше всьо, то справді талантіщє, під неї і кацапи, і французи скачуть. Такий вже у нас менталітет укра"їнський-гівно підносимо, а дійсно талант-зариваємо в землю і цураємось.
Ані Лорак- попсова посередність яка нічим не вирізнятиметься на Євробаченні. Там потрібен епатаж хоч мінімальний, шоб запам"ятатись публіці,а чим "наша красуня" запам"ятається?-та нічим.

согласна с каждым словом.

29

Бруднаякангел написал(а):

Ані Лорак-то відверте безпонтове гівно, ніхто з інших країн не голосуватиме за неї і буде вона десь у дупі.
Сердючку в тому році всі  обсирали-тіпа такой пазор для Украіни! Сердючка -то наше всьо, то справді талантіщє, під неї і кацапи, і французи скачуть. Такий вже у нас менталітет укра"їнський-гівно підносимо, а дійсно талант-зариваємо в землю і цураємось.
Ані Лорак- попсова посередність яка нічим не вирізнятиметься на Євробаченні. Там потрібен епатаж хоч мінімальний, шоб запам"ятатись публіці,а чим "наша красуня" запам"ятається?-та нічим.

Ну а хто є кращим щоб представляти Україну?вона є одна з найуспішніших співачок України,такщо на євробачені їй бути.

30

Женя написал(а):

Ну а хто є кращим щоб представляти Україну?вона є одна з найуспішніших співачок України,такщо на євробачені їй бути.

А чим вона вирізняється? шо в ній такого надзвичайного?-та ніц.
А найуспішніша бо за неї як і за інших багатьох поп-тьоть на нашій естраді всьо проплачено пузатими дядями-спонсорами-коханцями/татами і пропхнуто у всі можливі хіт-паради і ротації.
Замість неї варті поїхати на Євробачення дофігіщі народу, якшо брати тих же співачок то наприклад Катя Чилі-просто надзвичайний вокал.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Євробачення 2007