Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Скрябінос МУЧАЧОС...


Скрябінос МУЧАЧОС...

Сообщений 1 страница 30 из 50

1

Всё на цю тему...

2

Пісня ТИ МЕНІ НЕ ДАЕШ просто бомба!!!!!!!!!!!!!
вже півроку не даєш, скотина!!!! а це шо? крик душі?? :D
нові слова зашибісь! супер :lol:
а інше нормально, приємно послухати в новій обробці. шкода шо немає музикантів. добре шо хоч Лену взяли!
спи собі сама і мовчати втратили почуття з новим звучанням, але знову ж таки повторюсь, послухати старе-нове завжди приємно!

3

Хм, а в нас ще здається нема - тре по магазинах ще раз прошвирнутися)

4

Аня

Что-то я не понял, вышел уже альбом или нет? Или ты где-то услышала отдельно песни?

5

Друзі, дайте хоч якісь ссилки, де можна скачати пісні зі Скрябінос Мучачос. Будь ласка!

6

в нас в магазинах вже є!
а щодо мовчати я трошки помилилась. почуття є. але муззичка мені в оригінальній більше подобається..

7

СКРЯБІНОС МУЧАЧОС - СУПЕР! Бігом купувати!

8

Сьогодні купив, нормально, ...Чесно кажучи , на шось дуже класне я не розраховував, але в принципі класно , сподобалось ,особливо: НЕ ДАЄШ , я сховаю тебе , танець пінгвіна, червоні колготки... таке то

p.s. то точно скотина якшо пів-року вже не дає :lol:

Отредактировано Вам з неба не видно (2007-07-28 21:17:36)

9

Может кто-нить пережмет в мп3 и выложит в сеть?
А то еще, чувствую, не скоро я смогу получить аудиодиск на руки  :( Да и на Умке пока нету...

10

Народ...выложите пожалуйста альбом Мучачос..у нас его не найти в магазинах(( http://shareua.com/ Вот можно сюда, только ссылки сюда киньте..

11

:bb: еду в киев за диском

12

так когда уже делиться альбомом будем??? весь Днепр облазил. Нетууууууу:(

13

я напевно не зможу то в нет викласти. бо швидкість мала..соррі ^_^

14

Ех, вдалий проект вийшов! Правда, шкода, що ніхто з групи, крім Кузьменка і Розумної не був залучений до запису диску. І старих пісень мало. "Танець пінгвіна", традиційно, найстаріша.

15

Птахи найстаріша здається.

16

Щось мені здається, що «Скрябін» закінчать так же як і «ОЕ». В галіму попсу вони вже перетворились. Шо далі?  :D Де нове?  Перевидають старі пісні у різних варіаціях…  :/

Хоча мене їхня подальша доля і не цікавить. Не кидайте в мене капцями — це просто моя скромна думка ;)  :P  :cool:

17

:bad:  :bad:  :bad:

18

Проект отличный! Не даеш потрясло :D Офигеть...Классная летняя обработка! Отличное оформление диска...Класс. Молодцы! Теперь будем ждать осени - нового полноценного альбома)

19

Славутка, нові обробки старих пісень - тобі не здається що це швидше ознака професіоналізму аніж кризи жанру? - тим більше що вони їх дуже добре обробляють)

Альбом супер! Приємна, ненав*язлива літня музика з мега позитивним настроєм! Давно я вже такого не чув)

20

Маклай
підтримую!
як ОЕ не закінчать. ОЕ видає на-гора один альбом в два роки і чекають шо їх обожнюватимуть, а Скряби плідно працюють весь час :D

21

Та ну шо ви,  я ж нічого не маю проти ;)
Не треба гнати :)
Нормальна реакція фанатів :)))
Колись і мені «Скрябін» подобався…

22

Славутка,РЕСПЕКТ ... :/

23

Народ скиньте хоть песню "Не даешь"!!!!! такие классные отзывы о ней. не могу ждать!!!!!!:)

24

Аня написал(а):

"Птахи найстаріша здається"

Е-ні, послухай більше Старого Скрябіна. Оригінальний "Танець пінгвіна" - в "Технофайті 1993". За два роки до "Птахів".

25

Славутка, Саша, от тільки не тре мене (нас) робити фанатами. фанат і шанувальник це зовсім різні речі)

26

Не знаю як кому, але мені здається, що "Мучачос" куди кращий за "Гламур". Проект вдалий, дизайн обкладинки теж симпатичний та й час виходу (літо) теж підходящий. Чекаю на нові звершення.
Правда, я ще все рівно хвилююся за альбом "Про любов" - "Парасолі" гарна, але... попсова пісенька, а решта треків покриті мороком невідомості.  :(  Кліпу теж нема.

27

Так выложите кто-нибудь в инет! Уж очень послушать охота  :rolleyes:

28

Маклай
знову ж підтримую, не люблю слово фанат...
Оператор
соррі, помилилась, просто я не дуже люблю "Старого" Скрябіна

29

Скажу так...
ДАРМА ВИТРАЧЕНІ ГРОШІ!!!
20 грн...

Чесно кажучі задрали тоїми міксами...
Нове тре робити...
МУЧАЧОС як і АЛЬБОМ - тупий заколот бабосів і все (хоча АЛЬБОМ подарув нову версію БУЛЬТЕР"ЄРА!!! І все!!!)...

30

мовчати и птахи супер..
+ червоні колготки

Отредактировано дешева як трава (2007-08-08 14:44:50)


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Скрябінос МУЧАЧОС...