Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Пающіє Труси


Пающіє Труси

Сообщений 31 страница 60 из 81

31

private написал(а):

перший раз теж видало помилку,а 3-5 раз все нормально качає.Пробуй!

разів двадцять пробував не виходить, а немає інших зсилок? або може по ICQ якщо у тебе безлімітний

32

Нєє,в мене не безлімітний(всого метрів 800),в мене самого нема цього кліпу,це ссилка з мп3 форуму.Я попросив,щоб перезалили-чекай

33

ок, дякую!!!

34

private

Ссылка дейсвиетльно плохая. Вот ее окончание: Payu...usy_Skrabin.rar
ТО есть там многоточие, вместо буков. Потому и не работает.
У тебя работает, потому что в истории сохранилось и автоматически перенаправляет.

Запость еще раз ссылку.

35

Все. Сам нашел. Вот ссылка:

Код:
http://rapidshare.com/files/123001545/Payuschiye_Trusy_Skrabin.rar

36

кліп піде-дивиться можна

Отредактировано misko (2008-06-18 02:30:03)

37

Rogdin написал(а):

Все. Сам нашел. Вот ссылка:

Дякую!!!

38

Rogdin написал(а):

Все. Сам нашел. Вот ссылка:

Дякую!!!

39

Чё там надо нажать для скачивания? Это бесплатно? Тупой файлообменник. :x

40

Алёнка написал(а):

Чё там надо нажать для скачивания? Это бесплатно? Тупой файлообменник.

На рапидшаре с одного ip много и часто нельзя скачивать...Через время опять заходишь и скачиваешь

Отредактировано private (2008-06-19 00:31:32)

41

Ну перезалейте на айфолдер, если тупой. А вообще ищите на торрентах.

42

Вот,у кого есть,перезалейте пожалуйста.

43

private, дякую.

Бачив весь кліп. Сподобалось. Якщо й надалі так буде, то може з цього щось і вийде...

44

Прикольній клип и правда. И прикольно там сделали Скрябина (и Кузьмича, и музыкантов). Все просто и красиво)

45

Так, Кузя там виглядає просто офігєєно: енергетично і сильно... Образи класні... Оператори і монтаж цього разу гарно попрацювали

46

Да.Офигенный клип.Сегодня,чисто случайно,увидела кусочек по телеку. :cool:

47

не бачила кліпу, чула пісню.
Там на приспіві де співається "Пающіє трусииии.." реально чується "вонючіє труси...")))))))

48

Бруднаякангел
І не дивись краще, бо коли Кузьменко ото всюди тикає "козу", дивитись просто несила. Рокер, мля.

49

Varibobu, то не коза... Рокери блін, сам хоч знаєш що воно таке?))))

50

Маклай
То не коза, то перестріт. Рокери мля ) Я-то не рокер, але Кузьменко ж Exploited'ом захоплювався, мав би знати, шо перестріт у попсовій пісеньці не треба тикати - не зрозуміють...

51

То пішло з перших рок-фестивалів у Англії... То типу означає Union (перша літера "U" і показується у цьому випадку пальцями), у перекладі типу об*єднання. Ідея полягає в об*єднанні рокерів.

52

Ну і? Де там у кліпі рокери? Шось я їх там не побачив... Один з Te Deum'а чувак, та й той мітоліст, а не рокер...

53

Мені кліп сподобався.Одразу видно,що грошей на нього слили більше ніж на "Олігархи" і Мумітроль

54

Знаєте... Я здається маю визнати свою неправоту... Я відносився до цього проекту з великим скепсисом, бо не хтілося б щоб Скрябін через це страждав...
Але!  Те що зараз створили і видають за "Пающіє труси" дуже навіть слухабельний і гарний проект. Так, це проект і від цього нікуди не дінешся, але він якісний. Був на "Фортеці" кілька днів тому, ну і Скрябін привезли трухани - ви знаєте, вони таке офігєнне шоу влаштували!)   Короч, якщо це не гурт однієї пісні і вони так продовживатимуть і надалі, то з цього вийде щось класне...

55

Расскажи что там было... :flag:

56

говно, полное говно!

57

Scream 100%
І навіть більше ніж повне

58

Varibobu написал(а):

І навіть більше ніж повне

+1. Редкосное г.

59

Масштабна мисль.І вовсє ніпанятна,
(коль внікнуть в етай мислі суть)
Как мог Гамер ліш "Іліаду"напісать і "Адісєю"
но а ТРУСАХ ніразу нє упамянуть??

Спрасіл і,Боже!!вдруг всьо понял сам
Талант Гамера богам равнасілєн...
Он пєснь атдєльную би пасвятіл ТРУСАМ
Но грєкі (дрєвніє) іх проста нє насілі...

60

Нагадало Амєгу... хехе


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Пающіє Труси