Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » 17/11/2008 - ЛУЦЬК, ПРОМІНЬ, СКРЯБІН


17/11/2008 - ЛУЦЬК, ПРОМІНЬ, СКРЯБІН

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Через 15 днів в славному Луцьку відбудеться супердійство концерт Скрябіна та Пающіе труси, чекаю з нетерпінням.можливо хтось знає які квіти любить Кузьма:вже дарувала 33 ромашки і аналогічно тюльпани, можливо це старомодно, та думаю йому буде приємно.

2

Подаруйте йому краще бутилку доброго вина  :cool:  У нас в Дніпрі нещодавно так і зробили. Так він її відкрокував без штопора і пригощав присутніх :rofl:

Отредактировано Voicek (2008-11-06 22:46:20)

3

Voicek написал(а):

Аодаруйте йому краще бутилка доброго вина    У нас в Дніпрі нещодавно так і зробили. Так він її відкрокував без штопора і пригощав присутніх

Відкоркував без штопора, тому шо вино було в тетрапаці (під гламурною назвою "777")) Кузя чілавєк нє жадний- ось і розлив ізисканий напій серед присутніх СКРЯБІНОфілів і ТРУСОманів. Файне дороге бухло  додому би забрав, дядько він хазяйський, всьо у сім"ю :crazyfun:
Так шо не жлобіться,товаріщі, і скидаймося куміру на пляшечку Lafitte Th.J. або Chateau d'Yquem!

4

Нєєєє :rofl:  Вино було у пляшці. Як він сказав: "Згадаю шкільні, тверзі роки свої" :D

5

Шановні ви ввели мене в ступор, мені здається що така штука як вінцо - сугубо індівідуальна річ, в кожного свій смак та забаганки, та щиро вдячна вам за  думки та пропозиції :D

6

Яночка будь-яка увага і будь -кому буде завше дуже приємна, неважливо шо ти даруєш- квіти це чи шось інше,головне це від душі! :blush:
але нейлібше тішить подароване від душі бабло..ой

7

Всім привіт, враження від концерту суперові:по-перше приємно вразило якість звуку,по другу від  Кузьми таким пазітіffом заряджаєшся,по -третє в зал було винесено 2 пляшки вина для окремих скучающіх гладячів, по четверте заспівав файну пісню з місцевою маленькою дівчинкою про собачку(написав  Кузьма), по -п"яте:смішні на злобу дня тексти групи "Пающіє Труси", особливо пісня "Она хотела бы жыть в Жытомере",по-шосте:файний голос у дівчини яка так розумію єдина, що співає в "Пающіх Трусах", по-сьоме:прозвучала давно забута "Оля", по-восьме:на концерті були Андрійові батьки.

Хочу ще на концерт.Підкажіть де буде на Західній Україні найближчим часом?
ДЯКУЮ БОГУ ЩО Є ТАКІ ЛЮДИ.

8

Цікаво а надалі всі концерти Скрябіна будуть у супроводі трусєлєй пающіх?

9

Бруднаякангел написал(а):

Цікаво а надалі всі концерти Скрябіна будуть у супроводі трусєлєй пающіх?

Видимо,да... У нас сегодня будет эта компашка... Попасть на неё врядли удастся...

10

Алёнка написал(а):

Видимо,да... У нас сегодня будет эта компашка... Попасть на неё врядли удастся...

Дзузьки! :sceptic:
Краще вже Павла Зіброва і Іво Бобула слухать ніж цей псевдостьобний рагульно-попсовий комерційний проект.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » 17/11/2008 - ЛУЦЬК, ПРОМІНЬ, СКРЯБІН