Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Послідовники раннього СКРЯБІНА?


Послідовники раннього СКРЯБІНА?

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

ось сторінка київського музичного проекту POMYLKA+REZYDENTA: http://rezydent.narod.ru/
дехто вважає їх послідовниками стилю раннього СКРЯБІНА
автор не заперечує великий вплив на нього ранніх творів Кузьми
у них вже є кілька програм, остання з яких із готичним відтінком
слухайте, висловлюйтесь тут

2

Медор
Тебе зараз Пінгвін за одну тільки згадку "раннього Скрябіна" забанить =) Помилку Резидента я колись чув, доволі непогано, але на "послідовників" ІМХО не тягне, чесно кажучи.

3

а шо типу забаронено згадувати на сайті справжній Скрябін зразка 1989-2002???

4

Мається на увазі не заборона згадувати Скрябін у ранні часи творчості,а не виставляти то так,ніби ось тоді було супер,а зара всьо то шо він робить - "нікуди не годне" взагалі,чи навпаки!Скрябін як був,так і є...звичайно,шо минає час,шось змінюється,та якшо ти дійсно любиш той гурт,то будеш поважати його цілком,зі всіма альбомами різних років видання.Зміна в музиці має бути завжди з роками,бо якшо в кожному альбомі була б одна й та ж музика під копір,то кому б то було цікаво,шо тоді обговорювати,тощо... 8-)

5

Кольоровий написал(а):

Мається на увазі не заборона згадувати Скрябін у ранні часи творчості,а не виставляти то так,ніби ось тоді було супер,а зара всьо то шо він робить - "нікуди не годне" взагалі,чи навпаки!Скрябін як був,так і є...звичайно,шо минає час,шось змінюється,та якшо ти дійсно любиш той гурт,то будеш поважати його цілком,зі всіма альбомами різних років видання.Зміна в музиці має бути завжди з роками,бо якшо в кожному альбомі була б одна й та ж музика під копір,то кому б то було цікаво,шо тоді обговорювати,тощо...

Ніфіга, перечитай теми з нашою участю ше раз. Пінгвін ясно сказав, шо згадувати старого Скрябіна взагалі не можна. "А інакше - штраф!" - якось так

6

а штраф грошовий?

7

Саша написал(а):

а штраф грошовий?

Ага,грошовий,дать тобі мій електронний гаманець?? :crazy:

8

ДЯКУЮ, в мене свій є, в пінгвіна напевно, нема, раз він штрафує

9

от жеж флудерасти)))

10

Люди собі побільше повідомлень набирають, тебе шо, жаба давить? )

11

До чого, тут кількість повідомлень. Особисто на то мені якось пофік...

12

Цікава розмова вийшла - мене то потішило!

13

Sehrg
То є так

14

Varibobu написал(а):

SehrgТо є так

Varibobu
Хто ще собі повідомлення набиває...

15

private
Цікаво. По темі, окрім топікстартера та мене, тут ніхто не відписався. А ти, замість критикувати, краще б прокоментував творчість сабжа  :flag:

16

Взагалі-то краще слухати не послідовників раннього Скрябіна, а їх предтеч - гурти The Cure та Depeche Mode.

Хоча Помилку резидента не чув. Якщо дасте нову зсилочку на їх мп3 - заціню.

17

Тут з друзями дійшли до висновку, що в Kraftwerk Скрябін теж комуніздив ідеї пісень. Особливо на Хробак.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Послідовники раннього СКРЯБІНА?