Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інфа » Кліп на пісню "Шмата" разом з XS


Кліп на пісню "Шмата" разом з XS

Сообщений 1 страница 30 из 54

1

На гламурному з*явилася інфа,що у найблищий час знімуть кліп на Шмату!!! :cool:

2

З XS? :smoke:
а чо не з Поплавським чи з Ласкавим маєм?

3

Заїбав вже Кузьма з своєю попсою.

4

Хм... Мне новый состав группы"XS"вообще не нравится. :canthearyou:

5

мені і старий не дуже...

6

http://www.navsi100.com/news/music/20080715110733.html - Новости про новый клип.

7

kvaa написал(а):

Новости про новый клип.

Классный сценарий!)

8

Шось якось не дуже оригінально. Подібних кліпів уже мільйон. Ніякої концептуальності!
Але ж тут треба лише шоб піпл схавав, а інше не суть....
Втім, яка пісня, такий і кліп  :crazy:

Отредактировано Varibobu (2008-07-16 13:13:47)

9

коли він має вийти, хтось знає?

10

Хм.Я сегодня почитала по той ссылке.Думаю,что выйдет классно.По меньшей мере,надеюсь...

11

тут о клипе с фотками и видео

12

merci

13

Ага, цицьки/дупи -всьо шо нам нада для крутова кліпа!

Ще не так давно Кузьма розпинався в якомусь інтерв"ю,шо його нереально харять всі ті кліпи -з голоми тьотками та їх прєлєстями на
весь екран, шо не вміють знімати в нас концептуальне цікаве відео і тому пхають побільше срак та цицьок в кадр.
  Сам до того таки докотився..

14

Покажіть мені концептуальне відео української естради за 2008 рік! Та там всюди одні цицьки...

15

Varibobu написал(а):

Покажіть мені концептуальне відео української естради за 2008 рік! Та там всюди одні цицьки...

отож бо воно!

16

Varibobu, згадав "Менуети" та "Trideo" але вони кінця 2007)))
А "Мумітроль" - знято фігово, але концепт є.
В Табула Раси два кліпи цьогорічні. Не скажу що шипко сюжетні, але хоч якийсь позитив, та без соплів і цицьок.
Друга Ріка "Фурія" - чисто сатиричний гон на глАмур.

17

Маклай
Малувато...

18

Вот я не понимаю, почему вам так сиськи не нравятся? :D
Это ж красиво и приятно, когда показывают клевые сиськи! :cool:

19

Rogdin написал(а):

Вот я не понимаю, почему вам так сиськи не нравятся? 
Это ж красиво и приятно, когда показывают клевые сиськи!

Хочеться цицьок-полазь по інету-там вони на будь-який смак, або дивись кліпи всяких попсових мудаків накшталт Потапів.
В них нереально глибокий зміст!

20

Або просто дивись на дівчат, хехе

21

Varibobu написал(а):

Покажіть мені концептуальне відео української естради

Добрі кліпи у гурту СКАЙ(Як мене звати,Подаруй світло),і без цицьок!

22

private
Ми говоримо про гарний відеоряд чи про концептуальність?

23

Я не знаю що це таке

Varibobu написал(а):

концептуальність

,і мені це не дуже цікаво,але я знаю

Varibobu написал(а):

гарний відеоряд

,який без ціцьок,і в якому є думка

Отредактировано private (2008-07-21 23:16:51)

24

Конце́пция, или конце́пт, (от лат. conceptio — понимание, система) — определённый способ понимания (трактовки) какого-либо предмета, явления или процесса; основная точка зрения на предмет; руководящая идея для их систематического освещения.

Ось наявність концепції, по суті, і є концептуальність, яка тобі

private написал(а):

не дуже цікаво

А однієї тільки думки недостатньо... У тому ж Begotten відеоряд стандартно красивим назвати не можна, але авторська концепція там є, і доволі оригінальна:

Бог стар и безумен, он потрошит себя бритвой в заброшенном доме, одинокий и никому не нужный, Мать Земля дождавшись смерти, сделала его ещё теплому телу минет и оплодотворила себя семенем. Далеко в пустыне, она родила уродливого Сына Земли – Плоть на Кости где его подобрали прокаженные и отправились с ним в странствие.

Отаке я називаю концептуальним відео

25

Varibobu написал(а):

Конце́пция, или конце́пт, (от лат. conceptio — понимание, система) — определённый способ понимания (трактовки) какого-либо предмета, явления или процесса; основная точка зрения на предмет; руководящая идея для их систематического освещения.

Я теж шукав у словнику,і знайшов,але нічого не зрозумів....

Varibobu написал(а):

Бог стар и безумен, он потрошит себя бритвой в заброшенном доме, одинокий и никому не нужный, Мать Земля дождавшись смерти, сделала его ещё теплому телу минет и оплодотворила себя семенем. Далеко в пустыне, она родила уродливого Сына Земли – Плоть на Кости где его подобрали прокаженные и отправились с ним в странствие.

Красиво!

26

private написал(а):

нічого не зрозумів

Ну, то вже інше питання...

private написал(а):

Красиво!

А я про шо?

27

Бруднаякангел
Так ведь прикольно, когда они скачут под музыку ;)

28

Varibobu
А ты думаешь я не смотрю? ;)
Но кроме жены, сиськи больше никто просто так не показует =(

Отредактировано Rogdin (2008-07-22 01:45:33)

29

Rogdin
Ну так хіба того недостатньо? оО
В житті всього надивися, а в кліпах я ціню перш за все ідею

30

Эксклюзивное видео от XS и Кузьмы!

Украинский продюсерский центр «Music Motors» и «Империя лейбл» скоро представят Вашему вниманию новое совместное видео XS и Кузьмы на песню «Шмата».

По задумке режиссера Евгения Купоносова, очаровательные XS’ки выберут каждая для себя роль эмансипированной героини, которая разбивает мужские сердца одно за другим… Вся их любовь есть «чистой халтурой». То ли то фотомодель, то ли автомеханик, или же тюремный надзиратель в строго-сексуальной форме – ни одна не оставит равнодушным Кузьму – «Всі твої листи – то є макулатура, і ти мені не дівчина, а просто шмата!»

Основные действия клипа будут проходить на военной базе советских времен. Военные авто, солдаты-дембеля, группа «Скрябин» в полном составе и несравненные девчонки с группы XS! Не пропустите! В ближайшее время на М1


Вы здесь » Скрябін » Інфа » Кліп на пісню "Шмата" разом з XS