Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » чат на м1 в лютому був


чат на м1 в лютому був

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

Миша Киев: Когда у вас выйдет новый клип!? И на какую тему он будет?
Кузьма: На початку весни. Буде на пісню "Нам казали..."
це уривок чату на м1
і де той кліп? хтось його бачив?
цікаво було б кліп подивитись, Кузя не приховує шо пісня політична

2

Обіцяли на гламур... і обіцяли мене там зняти... ждьомс...
Як шось -десь - я одразу маякну!!!

3

Аня
Та він багато чого каже! :D
Щось обіцяного сольного концерту восени в Кєві ми так і не дочекались!

Пінгвін
Скромніше трохи треба бути :)

4

Пінгвін
будеш депутатом-майже татом?

5

:lol: Нє,буде блєском і помадами сидіти намазаний! :D

6

головне шоб ми тебе впізнали :)

7

Пингвин будет пощіпувать дівчат і просити ВИНА. :lol:

8

Я буду самим ГЛАМУРОМ... :lol:

9

ANN@ написал(а):

Пінгвін
Скромніше трохи треба бути

Ві про то не раз казав...:
1- На сайті!!!
2- На презентаціїї!
3- В журналі МОЛОКО!!!

Скромність - то така штука, шо для кожного межа знаходиться на на його особистому рівні...
Я просто написав і все... Авсяких ПОНТІВ і задраного носа до гори - то не зі мною...
Можна загинати пальці і кричати вже від того, що мовля Кузьма знає як мене звуть і посьійно з ними на концертах...

Тому... Думаю закориємо уе питання...

+ тема топіка звучить "чат на м1 в лютому був", а не Пінгвін в кліпі гурту СКРЯБІН на пісню ГЛАМУР!?  :/

10

Пінгвін
Добре,створимо окрему тему:Хвастунішка пінгвін! :lol: Ладно,жартую!Не нервуй так!

11

еейй,це все ж любя ;)

12

ANN@ написал(а):

Ладно,жартую!Не нервуй так!

Коли останній раз нервував...!? Всьо ок!!! Я вьо АНДЕРСТЕНДЕР!!!! Просто топік іншого змісту став...

13

Аня, поясни будь-ласка в чому політичний зміст пісні "Нам казали". Я думав, що це автобіографічний опус з життя Кузьменко з серії "шкільних любощів". Бо для мене "політична" пісня це щось типу "Сьвятло у цемры" білоруської групи IQ48 чи принаймі "Кому вниз"...

14

До речі у минулому житті А.Кузьменко взяв участь у записі диску "Наші партизани" (пісні воїнів УПА) за що я його тоді поважав. А тепер йому не подобається те що я стояв хоч ніхто й не казав (за текстом пісні), коли пахани вибрали собі зека-президента? Погоджуюсь, що нічого з того не маю(знову звертаюсь до тексту пісні), бо ця наволоч може і без виборів втиснути зад у будь-яке крісло. Але можливо та історія додасть їм трохи скромності :(

15

Привіт люди! То вам до Нового Року наша нова струйова пісня. Не буду приховувати - вона має жорсткий політичний підтекст. Ми будемо співати її на всіх різдвяних паті. Думаю разом з нами її затягнуть такі кльові чуваки як А.Князь, І.Білик. Н.Могильовська і т.д., з якими нас звела нереальна доля на шабашках під час прєдвиборчих турів. Усім легкодоступним агітаторам присвячується:
Нам платили, щоб концерти благодійні ми мутили.
Зелені, озимі або сині, все-одно аби лише платили!
Нам свистіли, ми на сцені від мистецтва аж пітніли.
Не для слухача, а просто нам платили.
Нам платили, щоб про Вітю на каналі говорили,
а для інших двері наглухо закрили,
з Могилевською "томущо" ми хвалили!
Ми на тому непогано заробили!
          Не ображайтесь на нас, зірок укр естради, для декого з нас це єдиний ШАНС заробити гроші і взагалі виступити на великій сцені.

16

победа
в якомусь інтерв"ю Кузьміч казав, шоб зрозуміти сьогоднішню ситуацію після майдану,треба послухати пісню Нам казали.
а про шо Кузя писав реально знає тіки він один :)

Отредактировано Аня (2006-12-28 02:01:55)

17

Аня
Мені ближча позиція висловлена в іншій пісні менш відомої групи "Мертвий Півень": "Влада собі як влада, суцільні, курва, бандити"(цитата). А то в Кузьменка виходять крайніми ті що стояли, а не ті що казали. А те що ми трішки постояли думаю піде на користь, принаймі суспільство отримало досвід вираження протесту

18

kolega
1 квітня!!!

19

Урааа люди!!! Новый клип на мою любимую песню!!!!!!!!!!!

20

:lol: Дуже хочу шанс подивитись в неділю, там такі  гони в анонсі показували :lol:

21

а в тебе вже квітень???


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » чат на м1 в лютому був