Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



книги

Сообщений 31 страница 60 из 164

31

Всі відкривають українську літературу з Карпою :D

32

Маклай
Як тобі до речі "Архе"?

33

Маклай написал(а):

Бо вона себе безбожно піарить :thank_you:

34

sona
Вона так живе... І це частина її життя - не більше, не менше...
А як можна побожно піарити? =)

Отредактировано Маклай (2007-10-01 21:56:34)

35

Маклай
Часточки свого життя (якшо вірити пліткам) вона описує у своїх книгах, живе вона музикою та подорожами, але їсть за рахунок книжок та хлопців.. А безбожно - то коли сама собі протиречиш та пхаєш себе в ті галузі, котрі не виходять, а тим паче коли робиш собі на них "рекламу"... Так не довго себе загубити в своїх же фантазіях... Коротше, то філософське питання.
Я її не засуджую - як публічна людина (особисто нажаль, чи на щастя, не знайома) вона має свою ціну, але я не розумію психозу навколо неї, адже якщо розібратися вона не є неформальною - звичайна собі. Для мене набагато неформальнішим в своїй поведінці та поглядах є, наприклад, Скрипка. Та вона геній, шо зі звичного змогла зліпити "оригінальність" і влучно направити  на чималеньку аудиторію.

36

sona, галузі які не виходять? - в неї філологічна освіта - і тему її наукової роботи я навіть вимовити не можу.
Щось ти її бачиш занадто ожнобокою.

37

можливо - я її бачу, мабуть, зі своєї колокольні... На мою думку в неї не виходить режисура, хоча вона намагається навчитись, але то не її. Відео виходить без душі - не чіпляє зовсім. Даруйте, не маю філологічної освіти, але я би його назвала публіцистичним, а не художнім. Та і книжки в неї "прихрамують" однотипні, нудні, про секс. Якшо в 18 років тема сексу  ще цікава, то після 20 його маєш достатню кількість та якість, щоби подібне не читати.  Думаю Ірена в свій час "замилила"  свіжий творчий погляд журналістською роботою?. А ще не  забувай про то шо вона найшла на чому (а в першу чергу на кому) заробити бабла і я не вірю в цю її "справжність".
А на тему научної роботи - в мене є знайомі дуже розумні, але не мудрі. Але то не про Карпу так?  ;)

Отредактировано sona (2007-10-02 01:50:01)

38

Хм, своєрідне бачення. Кожна теорія має право на існування.

39

спасибі за розуміння [взломанный сайт] [взломанный сайт]

40

Оператор, якщо чесно, то я його так і не прочитав - он лежить на полиці, чекає свого часу. Але неодноразово чув не дуже приємні відгуки про нього. Може тому що після "Культу" (ось його я читав) чи "Поклоніння ящірці" люди вже звикли до чогось Гарного (якісного, високого... - не можу підібрати потрібного слова).

41

Біблія

42

Недавно прочитав Стівена Кінга "Темна Вежа 1: Шукач". Класне фентезі, малим дітям читати строго заборонено! Спасибі видавництву "Книжковий клуб" за прекрасний переклад українською і видання. Чекаю на офіційний реліз "Темної Вежі 2: Крізь час".

43

"Я "Победа" і Берлін" - класна штука. Прочитала під одним подихом. і Кузьма -  супер. Нікого крім нього в музиці не визнаю, бо лише він шарить в цьому ділі. І думає так, як я. Згідна з усыма текстами його пісень і взагалі, з кожним його словом. Він - супер.. А вкогось випадково e-mailу немає Кузьми? Дуже хочеться йому написати...

44

ЯНКАСКОРА, це вже називається ідеалізувати людину та підносити її до культу :fie:

Отредактировано Маклай (2007-12-30 00:00:10)

45

Останнім часом улюбленим письменником став Станіслав Лем. Рекомендую: "Фіаско", "Абсолютна порожнеча", "Діалоги", "Голем ХІV", "Зоряні щоденники Ійона Тихого", "Мир на Землі"; "Соляріс", звісно. І ще збірка інтерв'ю "Так говорив... Лем". Мудра людина зі своєю думкою, до якої варто прислухатись.
З фантастики сприймаю лише, напевно, братів Стругацьких. "Град обречённый" - оце книжище! Нетлінний твір! Ще вразила "Марсіанська хроніка" Бредбері.
З фентезі подобається тільки той же Бредбері - "Конец начальной поры" і т. д.

46

Зараз я присів за читання книг за мотивами гри S.T.A.L.K.E.R.

Тіні Чорнобиля (збірка оповідань різних авторів)
Василь Орєхов - Зона Ураження
Олексій Калугін - Дім на болоті
Олексій Степанов - Дезертир
Андрій Левицький – Вибір зброї
В'ячеслав Шалигін - Зворотній відлік
Олексій Калугін - Мрія на ураження

Чесно кажучи, "мило". Натуральне "мило". Єдина книга, яка мені сподобалася - "Василь Орєхов - Зона Ураження". Так шо, якщо все ж таки хочете прочитати ці книги - скачайте їх ліпше в інтернеті.

47

Абсолютно согласна с Varibobu, "Град обреченный" - это суперкнига, читала ее несколько раз, и вообще Стругацких очень люблю.
   Люблю литературу со стебом и сатирой, тех же Стругацких "Понедельник начинается в субботу" и "Сказка о тройке". На выходных вот купила "Жизнь и необычайные приключения солдата Ивана Чонкина" Войновича, давно хотела прочесть после просмотра фильма. Сейчас читаю, нравится :-)

48

Кстати, прочитала тоже  совсем недавно "Сожженная заживо". Читается на одном дыхании, но такая жесть, что просто волосы дыбом встают, особенно от того, что это все происходит на самом леде, в наше время. Это автобиография мусульманской девушки из глухой палестинской деревушки, которая чудом выжила. Короче, рекомендую всем, исключая особо впечатлительных и брезгливых, есть моментики очень неприятные.

49

декілька слів про Дереша: "Трохи пітьми", яка усім форумлянам так шалено припала до душі , мене особисто вразила набагато менше ніж інші книги Любка. тому що вона вже дуже надумана. немає того насторю, з яким написана , наприклад, "Поклоніння ящірці" чи навіть тієї філософії, що присутня у "Намірі". по-моєму, пан Дереш трохи перетворився на позера.
про Жадана скажу таке - класний письменник.
найбільше люблю Андруховича та Марію Матіос.
із зарубіжної сучасної літератури подобається Нік Хорнбі(бажано в оригіналі).
ооооооо.ще мені подобається Юрко Іздрик. але він трохи того, здається, трохи ненормальний. прекрасні твори пише і Тарас Прохасько. зокрема, "НепрОсті" та "З цього можна зробити кілька оповідань".
мммммммммммм, що б ще такого цікавенького згадати.
я взагалі дуже поезію люблю. люблю поета Едуарда Асадова.
зараз, навесні, перечитую вже вкотре "Лісову пісню".

щодо літератури, яку читають люди-то найцікавіше їм читати про те, чим вони живуть. тому сучасна література і є такою приємною для читачевого ока, хоча і досить маргінальною...

50

Щось темка занепала.... Може давайте піднімати?!

51

З стародавнього і загальновідомого (надіюсь) - "Сказання про Гільгамеша", якшо неправильно назвав, виправляйте. Власне, там вже порушуються проблеми, які перейдуть до давньогрецької та інших міфологій. Ваші думки?

52

Чесно кажучи Древньо Східна література це не мій коник)

Читав двічі, першого разу заснув над ним. Цікаво, але як і з будь-який деревнім текстом іноді виникає якесь нерозуміння...

Що до того що ці думки перейдуть в інші міфології.... Не можу підтвердити чи заперечити. Цілком можливо що вони могли свормуватися незалежно. Читав роботу одного антрополога, так він аналізував казки та міфи усього світу (на родо-племенному рівні), по суті історії достатньо однотипні, при тому, що ці нації ніяк і ніколи не могли перетинатися.

53

А все через то, шо стадо всюди однакове, і втовкмачували всім в голову те саме.
Енкіду - Іуда, Гільгамеш - Ісус?
Але, здається, саме це сказання з'явилось раніше від усіх, раніше навіть за єгипетську Книгу мертвих. Хоча це вже точно стверджувати не можу.

54

Varibobu, в Енкіду І Гільгаменша трохи інші стосунки були...

Це один зі способів впливати на людей, або лігітимувати ту чи іншу концепцію життя.

Стадо, стадо... - знаєш, хай як наша кульутра не любить стадо, але треба визнати, що у цій нелюбові ми є стаємо тим самим стадом. "Стадо" ж по суті це об*єднання людей, для того щоб полегшити життя, інша справа, що у всьому треба знати міру.

55

Ну так, вони були, скажімо так, друзі. Але суть саме в Зраді - великій і, в результаті, жертовній.
Ну, знаєш... Я не відділяю, звичайно, себе від того стада. Але "об'єднання людей для полегшення життя" - вибач, це не для мене. Не хочу полегшувати собі життя. Хочу прожити так, як треба, і в той же час - так, як хочеться. От і поєдную нез'єднанне - синкретично :)

56

Давно його не читав, пам*ятаю тіко саму ідею, сюжет троха підзабув, тому не сперечатимусь...

Що ти останнє прочитав?

57

Останнім завершеним був "Футурологічний конгрес" Лема. Такий собі хімічний соліпсизм.
Лем, як завжди, закручує сюжет будь здоров. І піднімає величезні проблеми, хоча й з гумором - це його особливість як письменника.
Взагалі кажучи, зараз дочитую повісті про Ійона Тихого та буду, певно, перечитувати Лемове ж "Фіаско". Цей твір я завжди лишаю наостанок, на найпечальніший свій настрій.

58

Соромно, але от його я поки що взагалі не читав...
Я останній рік читаю десь по дві книги на тиждень, але ті що в мене йдуть за програмою, тобто основні найхарактерніші книги того чи іншого художнього напрямку.
От останнє що прочиатв, так це Єрофєєва "Москва-Пєтушкі" - чесно кажучи, не найкращий постмодернізм що мені доводилось читати...

59

Ну, якщо я не помиляюсь, Лем до жодної хрестоматії не входить. А дарма... В нього сильні філософські твори; якщо буде час, почитай "Діалоги" - крута річ...
"Москва-Пєтушкі" я якось не сприйняв, навіть Вєнічка Єрофєєв, "алкоголік-інтелектуал", мені не симпатизує...

60

Знаєш, ідея та сам сюжет неймовірно характерні для постмодернізму, але 90% часу прочитання книги мені просто хотілося її як най швидше кінчити...
Слух, а ти читав Вербера?