Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Кузьма-письменник » Наступні книги Кузьменка


Наступні книги Кузьменка

Сообщений 1 страница 30 из 40

1

Друзі, а комусь шось відомо про нові книги Кузьми, про існування яких було оголошено ше в тому році - "А різдвяна зірка нам дарує тепло"  та  "Я, Паштет і Армія"?

2

Оператор
Чи ти Кузьму не знаєш????!!!!
То не скоро буде...
Тре звикати...

3

Пінгвін
Я Кузьму не знаю. Я його навіть жодного разу насправді НЕ БАЧИВ!

4

:lol: та скоро будемо збірки його читати
років так через н-ну кількість

5

Люди, сокійно...Кузьма сказав, що половина вже готова, навіть більше, можливо скоро і буде...

6

Що ж, дякую за інформацію... Бедем чекати

Люди чекають

7

поскроріш би вже

8

я-ненормальна дитина попхалася тікішо в опів на дванадцяту ночі на кухню жерти і тєлік увімкнула собі, а там-Кузьма, про книжки говорив. Сказав шо на "Я, паштет і армію" забив до ліпших часів, коли буде продовжувати-невідомо, невідомо також чи взагалі буде дописувати. ..гг..а виявляється шо йому натхнення до написання другої книжки скурвив успіх першої, типу вона так добре читачам пішла,ще й якусь там нагороду отримав за неї-і це його обламало. Ну ми вже звикли до того шо Кузьменко дивний дядько)) і не варто очікувати від нього того шо обіцяє. може той на краще, хай ліпше музикою займається більше часу. Взагалі не люблю коли музиканти починають пхатися у інші не свої стєпі-як то в політику, на тв,радіо, графоманством страждають і т.д. Назвався музикантом- то будь їм, роби якісну музику, а не як фігаро -то тут,то там.Скіки на телебаченні можна бути?, вже розпіарився по повній, Кузьму знають починаючи від діток у садочку закінчуючи бабками-божими одуванчиками, причому знають виключно як клоуна шо  в шансі і шиканемо, а не як музиканта.Телебачення забирає дофіга часу, канєшно будуть наломи з концертам і все таке, відміни турів. Неможливо робити гарно декілька речей одночасно, як кажуть за двома зайцями... Треба від чогось відмовлятись заради іншого. Хоча книжка дійсно була досить вдала,і друга думаю не підкукачала б.

шось я нафлудила дофіга))

9

А завантажити книги Кузьми десь можна?

10

Бруднаякангел, теж бачив цю передачу...

11

http://kp.ua/daily/280208/35899/

Інформація про аудіо книгу "Я "Пабеда" и Берлин"

12

Друзі! Хтось знає, вийшла вже книга Кузьми в МП3 виданні чи ні

13

Где-то в сети встречал информацию, что вышла... Фотка была компакта рядом. И вроде ограниченный тираж - но это утверждать не берусь.

14

репліка до повідомлення Бруднаякангел:

А мені дуже подобалась кузьмовська радіопрограма "Слухоманія"- багато нового почув. Кузьма був хорошим радіоведучим.
До речі, логіка тут є: якщо не впевнений, що напишеш краще ніж колись, то краще зовсім не писати.

15

привіт усім!!!!   надзвичайно прикро, шо Кузьміч забив на "Я, Паштєт та Армію"! бо у мене є перші 10 листочків цієї книженції - народ, то просто бомба!!!!!!  і якшо ця бомба не потрапить до книжкових магазинів - буде всенародне свято "ОБЛОМАЙТИС"...........   повірте мені(((((((((((((((

16

Перші 10 листочків? Звідки у тебе такий ексклюзив? То може поділишся?  :rolleyes:

17

АААААААААаааааааа!!!!!!!

Выложи хоть один! :crazyfun:

18

Тетянка, ну давай... якщо вже так заінтригувала, то підтверджуй слова, ділися)))

19

Блін, ну що за люди пішли... Тепер от думай: трєпло вона чи справді ті 10 листочків вже десь ходять?
До речі, ніхто не знає як там просувається написання другої книги?

20

Та ніяк не просувається, забудьте за ту книгу

21

А ти звідки знаєш?)

22

Гг, я усе знаю ))
Та шо, й так не ясно шо нічо не буде? Знаючи обіцянки-цяцянки Кузьменка...

23

Та ладно... Іноді ж збуваються)))

24

Ружжо також один раз на рік стріляє ) Тим не менше, здається, Кузьменко все-таки не ружжо )

25

Ну не тре так... Два рази на рік стабільно щось видає і можу сказати, що процентів так 60-70 матеріалу дуже навіть слухабельні і приємні вуху...

26

Слухабельні і приємні вуху - так. Але вони ЗОВСІМ не несуть смислового навантаження...

27

Скажи, ти це пожартував? "Інфляція Дурдом", "Загублені Діти"... Навіть у "Хлопцях-Олігархах" глибокий сенс, невже тобі розтлумачити?!)))

28

Це просто в мене радикальний підхід до визначення смислового навантаження. Уточню - сенс має супроводжуватись подачею, а в перелічених тобою піснях подача проблем примітивна, не вражає, як то кажуть.

29

Не погоджуюсь

30

ІМХО хороша річ ) Для мене текст Китайських чіпсів каже в десять разів більше, ніж всі згадані тобою.


Вы здесь » Скрябін » Кузьма-письменник » Наступні книги Кузьменка