Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



книги

Сообщений 91 страница 120 из 164

91

Але це можна зробити не завжди. Так, будь ласка, наводь, мені й так цікаво )

92

Ну наприклад Кафка... В нього були дуже важкі стосунки з батьком. У "Перетворенні" він все це передає, при чому досить чітко і прямо, що дуже просто зрозуміло...

Або ШЕвченко, який відповідає романтизму навіть біографією. Він людина російської та єропейської свєтської спільноти. Він після того як змалку поїхав з України, так там і не жив, але він писав про неї. По суті романтика будується на цій двувимірності. От Україна для нього була тим втраченим раєм, якого він так і не досягне. Саме тому у його творах Україна цілком та повністю міфологізовна - починаючи від образів людей і закінчуючи природою.

Я не кажу що вони завжди співпадають, але рука автора у творі невід*ємно, хоча б якось, але таки переплітається з його біографією та життям.
Те, як художник намалював картину залежить від багатьох факторів: від культури в якій він живе, від його соц. статусу, регігійності, виховання, характеру, знаку зодіаку, рупи крові,... і т.д. і т.п. аш до того який в нього настрій і що він їв тиждень тому...

Отредактировано Маклай (2008-06-15 15:25:53)

93

От-от, настрій значно більше впливає на творчість, ІМХО. Дякую за приклади.

94

Повір, те що він з*їв зранку впливає не менше)))

95

Ну так те, шо він з'їв, і впливає якраз на настрій, в першу чергу )

96

То ми з тобою недалекі люди так вважаємо, але насправді все надто глибше...

97

О так. Насправді все значно складніше, просто звичайні чоловічки типу нас не можуть зрозуміти ту глибинну суть!

98

Чому б ні?!)
Можу дати кілька авторів (геніальних), чию глибинну ти (власне як і я) зрозумієш тільки за допомогою критики, але аж ніяк не сам...

99

А ну давай! )

100

Стефаник "Лан", "Вовчиця"

Той самий Лєрмонтов про Кавказ - повною мірою зрозумієш тіко з критикою, та й сумніваюся що ти сам допетраєш що до сюжетної розстанови метрики (без образ).

101

Та й взагалі, особливості кожного твору тре пропускати через художню систему у якій він існує і біографію автора

102

начала читать книгу Hugh Laurie "The Gun Seller"

103

Розкажи, що воно таке...

104

книга..интересно так написана
я не умею обсуждать книги так, как это делаете вы)
я дура.

105

дешева як трава написал(а):

я дура.

А це до чого було? оО

106

ко всему сказанному) объяснение моего неумения.

107

Ой, та мало шо я не вмію, не обзивати ж себе дурнем...

108

я в хорошем смысле)

109

Та ладно, не тре так... Ми ж тупо понтувалися, правда Varibobu?)))

110

ти диви))) понтовитые какие))
а книжка-таки клевая, правда быстро не читается как-то..

111

Так, ми такі)))

Ну то про що вона, кількома словами і чи варто читати?

112

сюжет запутанный, английский юмор) про убийства какие-то...чувак заказал себя, пострадал другой ну и тд...
вы Хью Лори как актера не знаете? в книге он похож на своего героя из сериала..

Отредактировано дешева як трава (2008-07-05 20:28:02)

113

А мне детективы Чейза нравятся.Классно он сюжет завёртывает.Помню,летом делать было нечего,за неделю по 2 книги его прочитывал)

114

это не детектив)
comic thriller

115

Редкий жанр
=)

116

не знаю, насколько редкий.хотя подобное не читала...
:love: я тащусь)

117

Ну, у всякому випадку, я мало стикався з ним)
Скажи, а тобі більше лячно чи смішно?))))

118

неа, мне ешё страшно вообще не было)) только улыбаюсь

119

Прочитав вчора "Рукопис, знайдений у ванній" улюбленого письменника. Сильна річ, рекомендую. Про дещо за межами добра і зла

120

Улюблений письменник це?... Вибач, мені в хар перечитувати усі п*ять сторінок наново))