Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » АФІША ризних концертів, які б ви радили іншим відвідати...


АФІША ризних концертів, які б ви радили іншим відвідати...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Советуем...
Посещаем...

2

12.03.08 - Димна Суміш (44)

15.03.08 - Ночные Снайперы (НАУ)

27.03.08 - Нумер 482 (44)

29.03.08 - Люк (Дивосвіт)

30.03.08 - Крихітка Цахес (Дивосвіт)

07.04.08 - Сплин (Октябырьский дворец)

07.04.08 - Братья Карамазовы (Театр им. Леси Украинки)

11.04.08 - Аквариум (Октябырьский дворец)

3

Не знаю, кого це може зацікавити, але все ж таки пишу...

16.05.08 ЦКМ НАУ Satyricon (Норвегія, black metal)
На розігріві Nokturnal Mortum (Україна), Devilish Impressions (Польща)
Примітка: місце і час уточнюються!

Отредактировано Varibobu (2008-03-10 12:56:11)

4

Varibobu  :insane:  мене це може зацікавити  - спасибі!!!

5

sona
Ну нарешті )))
До речі, місце і час, як і обіцяли, змінились...
Тепер точно:

CMEX написал(а):

Немного информации от организаторов.

Площадка (танцпол) будет разделена на 2 зоны краш-барьерами.
1 зона или фан-зона - ближе к сцене. Цена билета 200 грн.
2 зона дальше от сцены. Цена билетов 100, 120, 140, 160 грн. Чем быстрее человек покупает билет во вторую зону, тем больше шансов, что он купит дешевле. Вот в чём разница.
3 зона - балкон. Цена билета 180 грн.

Количество билетов ОГРАНИЧЕНО!!! Если всерьёз настроены идти - поспешите. Билеты с завтрашнего дня в КОРе и театральных кассах.

Место проведения БИНГО 18 мая!!!
ДА ДА, именно 18 мая!!!

(с) froster.org (там же замовлення квитків онлайн, за послугу, здається, просять приблизно 20грн...)

Отредактировано Varibobu (2008-03-13 19:52:46)

6

Пасибі.  Тільки шось дорогувато, як на НАУ.  Там же пофіг яка зона, окрім фан, - всюди блукати можна і не паритись...  Думаю шо піду. Ще  раз [взломанный сайт]

7

ХА-ХА!!  Забула зовсім -  17 березня  в більшості пабів усього світу буде відзначатися день св. Патріка!
Це ірландське свято, пов"язане  із зеленим кольором, трилистником, ріками ЗЕЛЕНОГО пива і гарною, як правило етнічною музикою.  Завітайте - не пошкодуєте.
Особисто я віддаю перевагу у це свято київському пабу О"Брайянс  (по вул. Володимирській)  за теплу атмосферу, завжди кльову программу та вигране пиво ;).  Для уявлення - в минулому році проводились майстер-класи із ірл. нар. танців (після одного з мене вивітрилось 2 літри пива))  грали гурт Рун і.... ще багато чого було...
Ото ж гайда усі до пабів!  [взломанный сайт]

8

Та ні, концерт буде не в НАУ, а в клубі БІНГО, що на проспекті Перемоги 112 ) Я ж написав )

9

Да, дійсно написав, ще й великими літерами  :blush:  Я провтикала трохи...   Та від цього описана мною ситуація ніяк не змінюється ))

10

Та я теж, напевно що, піду - в надії на щось з початку 90-х... Там ще й розігрів кайфовий буде... У великому степені йду саме на розігріваючих  :insane:

11

16 червня в Київі відбудеться концерт Lenny Kravitz-а  (Палац спорту)!  Ура любі друзі  :P

12

19 квітня, у ДК Хімволокно (ст. м. Чернігівська, вул. Магнітогорська, 1), о 18:00 відбудеться Jolly Roger Fest! http://www.froster.org/forum/style_emoticons/default/icon_smile_blush.gif
Будуть:
Khors (Україна, Харків) pagan/black
Te Deum (Україна, Київ) death/doom
Nexus (Україна, Симферопіль) sympho-black/death
Crystal Sword (Україна, Чернігів) melodic death

І в якості хедлайнера
Vicious Crusade (Білорусь) folk/melodic death/thrash http://www.froster.org/forum/style_emoticons/default/pray.gif

13

Пінгвін написал(а):

11.04.08 - Аквариум (Октябырьский дворец)

а я іду :D

сьогодні ввечері в КЦ Могилянки, Іллінська вулиця о 19 відбудеться концерт гурту АтмАсфера. вхід вільний.

14

АтмАсфера   О!  і я там буду!  :flirt:

15

ха! на АтмАсферу я не потрапила, бо поки ми з друзями зачекали їх друзів, і друзів їх друзів, щоб всім гуртом іти, то в КЦМ Могилянки вже не було місць.
але я не дуже жалкую. атмАсферу не вперше чую вживу, не думаю, що вони вже вигадали щось МЕГАнове. шарові концерти - вони і є шарові(не сві, звісно).

а от хотіла поділитись враженнями від вчорашнього концерту БГ. люди, ЦЕ було неймовірно!!!
я , правда, сиділа в першому ряду. музиканти - Профі(саме з великої літери).
програма концерту була дуже гармонійна - трохи акустики, трохи реггі, ну і саме "акваріумні" пісні)))
отримала масу позитиву і заряд енергії. прекрасна музика, тексти(до кінця зрозумілі тільки самому БГ :playful: ), ароматичні палички, хороше освітлення та і просто сама атмосфера концерту - створили пречудовий настрій.
я задоволена на 10000000000000%.
всім раджу прийти на наступні концерти Акваріуму, коли вони будуть в Києві. вживу БГ вдесятеро краще сприймається)

16

у Львові на травневі свята відбудеться джазовий фестиваль "Флюгери Львова".
я особисто іду на Мертвого півня)

Програма
Шостого міжнародного фестивалю « Флюгери Львова - 2008»

XXL|BigBand: 1 травня 18:00 – 23:00
«Dzyga Imagine» (Україна)
«Біг Бенд «Леополіс» (Україна)
«Біг Бенд під керівництвом Романа Хабаля» (Україна)
«Біг-Бенд Харківської державної академії культури» (Україна)

XL|Original: 2 травня 18:00 – 23:00
Віктор Паламарчук (Україна)
«MT – 3» (Україна)
«Dzyga Jazz Quartet» (Україна)
«Open Blues Band» (Україна)
«Ken Vandermark Proekt» (США)

Ethno|Style: 3 травня 18:00 – 23:00
«Бурдон» (Україна)
«Русичі» (Україна)
«ДримбаДаДзига» (Україна)
«Гуляйгород» (Україна)
+ Близько опівночі: «Пісні країни OS» (тексти, мультимедія, музика) від Юрка Іздрика та Галини Крук


XXXL| Exclusive: 4 травня 10:00
«Прокидання Мертвого Півня» з Юрієм Андруховичем! Світова прем'єра "Кримінальних сонетів", а також презентація нового диску "Мертвий півень. Вибраний народом". Вхід – 30 грн.

M|Import: 4 травня 18:00 – 23:00

«Heimwehtropfen» ( Австрія )
«Шоколад» (Україна)
«Sing Sing Penelope» ( Польща)
«Vоlki Bekesh» ( Литва)

Отредактировано Маюнка (2008-04-21 13:43:16)


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » АФІША ризних концертів, які б ви радили іншим відвідати...