Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інфа » Ссылки статей, цитаты журналов.


Ссылки статей, цитаты журналов.

Сообщений 1 страница 30 из 94

1

Предлагаю тут оставлять интересные ссылки, интервью, цитаты участников группы.

2

Интервью Кузьмы

Отредактировано kvaa (2007-03-24 15:52:30)

3

pk.kiev.ua/books/2006/03/11/090000.html
"Тут уже вовсю сквозит всеми узнаваемый Кузьма: хохмач, раздолбай, балагур."
якби всі були такими раздолбаями
А цитати..
мені сподобалось в останньому шансі: <Кузьма, обнімаючи Залевського> Як мені тут без тебе було хреново :)

4

http://opalkova.com.ua/page133.html

5

Аня написал(а):

мені теж сподпбалось....особливо вираз обличчь обох!!!!!

6

АНЯ...фотки просто суПпперськІіііі...!!!
kvaa...дякую за таку цікавеньку ссилку...

7

http://artvertep.dp.ua/news/1133.html здесь статейки есь, купить можно несколько альбомов и внимание...............даже КНИГУ!!!!!!!!!!!!  :yes:

Отредактировано дешева як трава (2007-04-15 13:10:30)

8

:)  http://www.e-motion.com.ua/celebrities_ … 12990.html

9

ммм...класне інтерв'ю

10

Ще один доказ, що Андрій Кузьменко - неординарна особистість!

11

http://ifportal.net/news/full/9277
Кузьма з гурту "Скрябін" може стати "персоною нон-грата" в Івано-Франківську

     

     Міський голова Віктор Анушкевичус вимагає від лідера гурту "Скрябін" офіційного вибачення перед жителями Івано-Франківська. "Якщо Андрій Кузьменко не вибачиться перед громадою міста за свою поведінку під час концерту 07 травня, він буде персоною нон грата у нашому місті доки я буду головою Івано-Франківська" - заявив мер сьогодні на прес-конференції. Це означатиме не лише його відсутність на будь-яких концертах чи інших святкових заходах міста, а й відсутність пісень гурту "Скрябін" в місцевих радіоефірах та на місцевому телебаченні. Офіційне звернення до місцевих радіостанцій вже готує "Молодіжна рада", що діє при міському голові і складається з представників 24 молодіжних організацій міста.

     За словами начальника відділу у справах сім'ї, молодіжної та гендерної політики Ростислава Микитюка, концерт 7 травня на міському озері мали вести відомі на Прикарпатті ведучі Анатолій Середюк та Любомир Пірус. Однак один із організаторів концерту, творчий центр "Галицькі фестини", наполягли на тому, щоб концерт вів Андрій Кузьменко. Прокоментувала цю ситуацію Галина Дмитришин, директор творчого центру: " Кузьма - один з найрейтинговіших ведучих України, тому його і запросили. Ніхто ж не міг передбачити, що він так себе вестиме. Як то кажуть, хотіли як краще, а вийшло як завжди." Організатори також запевняють, що, знаючи якою непередбачуваною особистістю є Андрій Кузьменко, підготували та надали йому сценарій, в якому не було жодного нецензурного слова чи провокації публіки на лайку, однак ведучий проігнорував сценарій і вів концерт на власний розсуд.

     Нагадаємо, що 7 травня під час святкового концерту до Дня міста, лідер гурту "Скрябін" і ведучий концерту Кузьма спровокував іванофранківців до нецензурної лексики, співаючи "Чорнобиль йди на...". Зараз управління у справах сім'ї, молодіжної та гендерної політики запевняє, що проведено опитування молоді Івано-Франківська, і за його результатами більшість молодих людей осуджують дії соліста гурту "Скрябін". Залишається незрозумілим лише одне питання: якщо молодь Франківська така обурена поведінкою Кузьми, то чому ж не розвернулась і не пішла з того концерту, а так легко піддалась на провокацію вживання лайки?

12

Як для дня міста, то може трохи не актуальна промова, але в загальнолюдському ракурсі дуже навіть весело напевно там було:)

13

победа
Весело буде Кузьменкові, якщо цей конфліктик, не дай Бог, набере всеукраїнського масштабу... В нас всяке буває... :cool:

14

тіки б моя мама не взнала, бо вона так любить Кузьму

15

опер
хай би конфліктик набрав такого масштабу, щоб подальше перебування Кузьменка в шоу для домогосподарок стало не можливим. Без телебачення він все одно не залишеться, але може нарешті зробить якусь пристойну програму де й матюк не катастрофа:)

16

победа
Справа в тому, що матюк - це вже в Україні не катастрофа... Але подумай сам, що ми за люди, якщо не знаємо елементарних правил етикету... Можна матюкатися собі вдома, з друзями... але ж не перед багатотисячним українським народом!

17

ми знаєм правила,але ми їх ігноруєм
Я, якош чесно, думаю шо винен спонсор свята ;)  ну тобто якшо це алкоголь-то може тому Кузьму проперло на мати саме тому :D 
теоретично я б теж гнівно зреагувала,якби я привела свою дитинку на хороше свято, подивитись на дядю, який щодня такий добрий і класний в тєліку, а той дядько починає посилати Чорнобиль далеко і надовго :)

18

оператор
"Можна матюкатися собі вдома, з друзями"
з друзями якраз я не матюкаюсь:) але "елементарних правил етикету" дійсно не знаю.
До-речі в Франківську вже зробили персоною нон-грату рекламу алкоголю? А знайти півлітри спирту сумнівного походження за 4грн там важче, ніж в Луцьку? Ці лицеміри борються за своїх дітей так, щоб собі не дай Бог збитку не було:(

19

wwwvisnyk.lutsk.ua/content/view/3892/2904/ - 30k -
кльова, гідна відповідь!!!!
правильно , Андрій ВІкторович, кожен думає в міру своєї розпусти!!!!!!

Отредактировано Свєта (2007-06-04 04:20:28)

20

Десь в інтернеті є запис цього концерту?

21

"Скрябін" виступатиме на метал-фестивалі. З 2 по 8 серпня у Криму пройде восьмий фестиваль важкої музики "Red Alert Open Air".
Окрім звичних "важких" гостей, там буде і Кузьма з компанією , пообіцявши з цієї нагоди підготувати найбільш екстремальний сет в і сторії групи.  - wwwexpres.ua (було б дуже цікаво....)

22

Хм, а можно точную ссылку, не могу найти на сайте эту новость...

23

telekritika.kiev.ua/articles/130/09616/bedusenko_pr. Хотелось бы услышать ваши коментарии

24

lena, перевір будь ласка правильність написання ссилки - бо в мене не відкривається тема

25

Вот этот бедусенко су...! Слов больше нет! Я бы за такое ему язык засунул бы куда подальше..

26

А правильная ссылка вот...: http://telekritika.kiev.ua/articles/130 … usenko_pr/

27

kvaa, спасибо.

Барселона молодцы - нелепость, но от души посмеялся - очень хотел бы увидеть лица в зале в тот момент :D

Манера написания статьи очень агрессивная - видно что журналист заранее настраивался своей статьей сделать эдакий разнос. Мне даже кажется статья была заказана в такой манере. Встретил бы на улице этого писаку - пальцы поломал бы и в ж*** засунул - причем не только за Скрябов!

28

А по моему человек испытывает личную неприязнь к Кузьме! Потому что просто так такую гадость не пишут! Он же даже про Виктора Павлика и то лучше написал!

29

lena, так, а Могилевську та всіх інших просто за компанію захопив! :D

Отредактировано Маклай (2007-08-14 23:47:08)

30

Стаття розчаровує. Кузьма казав що він не піде на підтримку чиєїсь політичної сили  ,але то були просто слова, свої принципи він проміняв...
Булоби краще якщоб він  дотримався своїх принципів - бо такі переконання дійсно заслуговували поваги.А політика на мою думку тільки забере у соліста прихильників і фанів.Але то його справа він "хазяїн свого слова" захател сказал захател забрал:rtfm:

НАМ казали.......... Ну і шо із того ми дістали?


Вы здесь » Скрябін » Інфа » Ссылки статей, цитаты журналов.