Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » КОНЦЕРТ у ЛЬВОВІ 05.05.07 (відгуки)


КОНЦЕРТ у ЛЬВОВІ 05.05.07 (відгуки)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

нажаль я не зміг піти на концерт СКРЯБІНА тому я хотівби почути ваші враження від виступу

2

ооооо. даст іст фантастіш. :P
Я завтра викладу фотки і коротеньку розповідь, бо сьодня ше треба вивчити судові та правоохоронні органи України на модуль ^_^

3

Аня розкажи шо там було на концерті бо я не тошо концерт провтикав а і ефір виступу по теліку не подивився

Отредактировано kolega (2007-05-09 00:09:57)

4

І створив Господь Землю, а на ній чудне місто Львів. І це чудне місто святкує день народження частіше, ніж в то можна врубатись. А ше Господь створив чудну групу Скрябін, яка чесно відвідує усі ті святкування:)
Дякуючи Лені, опинились ми з друзями в супер зручній, великій і з хорошим звуком віп-зоні, де нам було класно видно і добре чути. І не було там пяних гопників:)
Кузьма був ведучим концерту. Тому наржались ми там добре. Зокрема, коли він казав, шо шас вийде Наталка Карпа, то каже:" Наталка...-і мовчить, а мені вирвалось дуже голосно - Могилевська. Він канешно того не почув, але люди навколо повірили
Ше він розказав, шо якшо піде дощ, шоб люди обережно відкривали парасольки, бо можутьчнасадити когось на неї, і прийдеться з тим, кого насадять, йти додому. Ну а тому кого насадили, нічо не лишається робити, як йти додому до того хто насадив. Кароч, спонсор була Хортиця :lol:
Потім, коли Скрябіни вже мали виступати, а хлопці ше не поставили апаратуру, Кузьмі прийшлось заповнити вільний час знов собою :D
Він покливав Лену і відбувся приблизно наступний діалог:
К. -Шо ви тута робите?
Л.- Співаю.
К.- О! А шо ви можете заспівати?
Л.- Багато чого!
К.- А неАнгелів можете?
Л.- Юра прошай юра прості я ухожу а ти отпусті юра   
К.-Нєнєне, шось Львів то не хаває. А ше шо?
Л.-<довго якась народна пісня, не памятаю яка>
К.-Гарно, а от таке может Я своїй малій, шо називається Натаха,подарив труси, які залазять....
Л.- ОТО НАТАХА!!!
В той час ми вже всі просто вмирали :lol:
К. Добре, а як вас звати?
Л.- Лєна
К.- ШО МОСКАЛЬКА?? :lol:  :lol:  :lol:
Л.-Олена.
К.- Всі хто хочуть на концерт до Лени, приходбте завтра  в клуб, вхід 3.50грн
Л.- рубль
К.- шо російськими?
Л.-ГРИВНЯ!!!!
Після тої ржачки Кузьма обявив гурт "Порвані шаріки" і хлопці врубали Гламур. Потім Кольорову, Падай,Не даєш, Давай з тобою,Спи собі сама, Чорнобиль і в кінці НАТАХУ. може ше шось, але не памятаю
Десь посередині Кузьма зістрибнув зі сцени( огого висока сцена) і пробіг по віпзоні.
В кінці Кузьма сказав шо то був гурт "Порвані шкарпетки". І на сцену вийшов наш мер Садовий. Кузьма йому почав розчехляти шо той в нього хліб відбирає, і обіцяв віддати йому 10 грн. за кулісами.
Ше потім Кузі вручили дох бухла від спонсора і всі пішли :)

5

ПС. Забула, ше була шкільна любоффф

6

Impressive :lol:

7

Капец. Этож как везет людям. Ну Кузьма, скорее приезжайте и к нам. Умоляяю!!!

8

Чув про концерт у Львові... Подібний був після двох днів у Франківську теж на день міста, тільки шо Натаху не співали...троха незадоволений , коли багато народу перелізали ближче до сцени то менти(козли) забирали окремий народ... і мене забрали на бік :mad:

9

Вам з неба не видно
От сволота ці менти! Ну, ти якісь фотки зробив?

10

Оператор
в сраку... не до фоток було. головне, обідно шо не всіх забирали, а ше обідніше шо багато мали перепустки , по яких могли ближче досцени іти...та нічого , чекаю сольного концерту самого скрябіна у франіку...

11

Аня
А де фото з концерту... Присилай - викладу...

12

фоти в розділі фото, а пізніше пришлю:)


Вы здесь » Скрябін » Концерти » КОНЦЕРТ у ЛЬВОВІ 05.05.07 (відгуки)