Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кіно

Сообщений 31 страница 60 из 217

31

Та нема за що! :P

32

:lol:  :lol:  :lol:

33

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

34

хто больше шо лі?

35

дешева як трава
You LOSE, HONEY!

36

ну всьо, капец  :black_eye:

37

А я от тількишо з гульок пришла...ходила в кіно ...на фіільм останній легіон.....прикольний ....але я не дуже люблю такі історичні...

38

о кстати...вкратце сюжет не может рассказать, плиз..я просто книжку под таким названием читала..не знаю чи то є воно чи нє

39

дешева як трава
Ну короче ето действие проходит в 460 годе нашой еры!!!про меч Юлия Цезаря!!!Как мальчик став цезарем потерял в бою родителей,а его забрали в полон,потом там про последнию битву 9 легиона,про их победу.....я не могу точно расказать...ет нужно смотреть!!! ;)

40

ога, спасиба....значит не то..

41

Ех, чекаю-не дочекаюсь, коли фільм "Владика Андрей" вийде...

42

Ех, цей тиждень, а також кінець попереднього порадував мене можливістю перегляду 5 кінопрем'єр. По порядку: "Оранжлав", "Аврора", "Параграф 78", "Людина-павук 3" і "Телефонна будка".
Перший фільм я з патріотизму взяв на ДВД. Що ж, фільм специфічний, але в принципі непоганий. Коротко про сюжет. Двоє молодих закоханих, українка і москаль випадково зустрічаються, закохуються... Нагадує трохи "Помаранчеве небо". Мріючи отримати житло і, звісно, гроші, вони знаходять в газеті оголошення, по якому приходять до дивного чоловіка, хворого СНІДом, який погоджується подарувати їм квартиру, 200 000 євро з умовою, що вони проживуть в тій квартирі, не виходячи, десь 2 тижні. Проблема зявляється випадково, коли приходить до головних героїв лист, де написано, що дівчина теж хвора на СНІД... Спецефекти є, хороша гра акторів є, українська і російська мови разом є, Помаранчевої революції нема (тільки крики "Разом нас багато"... за вікном)... Дивіться, насолоджуйтесь...
"Аврора". Дивився по "Інтеру". Скажу про фільм 2 словами: собаче лайно! 1,5 млн. дол. з нашого держбюджету пішли коту під хвіст.
"Параграф 78". Дивився по "1+1". Москалям треба віддати належне, фільми вони вже знімають на високих світових стандартах, хоча й передерли в даному випадку сюжет з "Резидент Івл". Майбутнє, секретна науково-дослідна база на півночі, сигнал тривоги звідти, група колишніх спецназівців - на порятунок, трупи, невідомий вірус... Тільки фіналу немає. Фільмів-частин все ж таки 2.
"Людина-павук 3". Не полінувався піти в кінотеатр і не дарма. Класний фільм. Ураган спецефектів, правда не всюди є, але фільм явно не на одні лише спецефекти покладався. Ліричні сцени не надоїдають. Павучку, правда тепер довелося з 3 ворогами воювати, я вже думав, що сценаристи самі не зможуть вибратися з сюжетних пасток, але змогли... Коротше, достойне продовження попередніх частин. А неперевершений український дубляж вже вкотре доказав, що має повне право на існування... Бігом в кінотеатри!!!
"Телефонна будка". Дивився на ICTV тільки кінець. Брехати не буду...

43

Я не є прихильником кінематографу в принципі. Мій улюблений фільм це робота нашого земляка Енді Варгола, яку я не бачив і навіть не пам'ятаю назви. Мені ідея сподобалась. Там півтори годи показують людину, яка спить. А на зауваження про беззмістовність і безглуздість такого відео автор відповів: "Цей фільм є кращим від усіх інших, адже під час його перегляду можна займатись ще чимось".:)
Найчастіше після перегляду фільму просто шкода часу

44

"Теркель і халепа" - сюжет можна і кращий придумати, але такого дублювання я ще не зустрічав. А ця пісня про кохання у виконанні mad heads мене взагалі до екстазу довела:)

45

победа
А мультфільм виходив на DVD?

46

Оператор
Ага....в мене на DVD..

47

Танюхін
Дякую. А варто купувати? :rolleyes:

48

Оператор
ага.... :P

49

победа написал(а):

Теркель і халепа" - сюжет можна і кращий придумати, але такого дублювання я ще не зустрічав. А ця пісня про кохання у виконанні mad heads мене взагалі до екстазу довела:)

повністю згодна, пісня - бомба  :P

50

Танюхін
Будем шукати, мерсі... :friends:

51

Раджу всім, хто знає англійську подивитись фільм "Everything is illuminated". Фільм знімався американцями на Україні. Жанр комедія/драма. Тут про нього більше написано.

52

Завтра в кінотефтрах буде фільм "Пірати Карибського моря: На краю світу" !!! Хто піде?

53

Маю вже на завтра білети!

54

сесія, курсова... ніяке кіно...  :(
забула навіть якої форми телевізор і де в нього кнопка... :O  :D

Отредактировано Wacky (2007-05-24 00:11:37)

55

Wacky
Провокаційне питання: що ти робила протягом семестру?

56

в нас він ше не закінчився  ;)  Протягом семестру точнісінько як зараз, вчилась, працювала, вільнго часу не було. В кіно була 1 раз цього року. Як кажуть німці Arbeiten! Arbeiten!

57

Сьогодні зганяв на "Шрека Третього"... Прикольний мультик! Шрека Богдан Бенюк озвучує... Хто ще сходив на фільм - давайте, не соромтесь!

58

я в субботу на нём была....у нас на русском)  :P

59

дешева як трава
Єто плохо...

60

Пірати КАРИБСЬКОГО МОРЯ - 3 - ЛАЙНО!!! НЕ ДИВІТЬСЯ!!!
ДАРМА ПОТРАЧЕНІ ГРОШІ І ЧАС!!!