Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кіно

Сообщений 61 страница 90 из 217

61

Пінгвін
Піду вже з принципу (хоча й лайно, вірю тобі на слово)... Ти скажи мені, як вони Горобця зі шлунку того Кракена витягнули?

62

ОператорВін по якійсь пустелі по кораблю лазив... Та там такі замути, шо капєц... Я 70% фільму н догнав... Шо до чого... Хєрня одним словом...

63

Пінгвін
Ясно. Нагадує незабутню "Матрицю. Революцію". Плив, плив, а на березі вср...

64

Оператор
Аналогічно...
1 частина - СУПЕР...
2 - хєрня
3 - взагалі на голову не налізає...

65

Пінгвін
Ну, не знаю... 1 і 2 Матриці мені сподабалися, а третя - взагалі на голову не налізає... А щодо "Піратів"... Я б і не дивився цю трилогію, якби не український дубляж!

66

Оператор
А мені навпаки... Українською воно ніяк...
Стосовно мартриці - в 1 частині було шось нове, шо рубануло по всіх як ток і заставило прийняти щє одну теорію...
А потім 2...3... - вони не потрібні... Одні спецефекти і все...
ти звичайно можеш не погодитись...

67

Пінгвін
Хм... "Фагот" - ідеально підійшов для озвучки Горобця...

68

А Еміра Кустуріцу хтось цінує? Для мене в його фільмах є більше теорій ніж в усіх помпезних блокбастерах

69

победа
ПРо нього чув... а фільмів не бачив...

70

пінгвін
гумор у нього оригінальний і позиція життєва мені зрозуміла. А крім того помітно, що це слов'янська людина, не німець якийсь, а свій:)

71

На жаль, не чув про Кустіцу... Мені фільми Олеся Янчука (українського режисера) і Ко подобаються... Щоб так професійно і при скупих засобах знімати такі класні фільми на історичну тематику... це треба вміти! Рекомендую всім дивитися!

72

Resident Evil: Extinction (Вимирання) (2007)
Командир загонк спецназу, безстрашна Еліс, що не раз вже рятувала світ від смертельних вірусів і неминучої загибелі знову взялась за зброю. Цього разу їй доведеться воювати з корпорацією «Амбрелла», що працює над реализацією звірського антигуманного проекту. Хитрі політики і прагматичні вчені хочуть знищити живих людей і замінити їх на більш «удосконалені» створіння, заселити Землю незнищенними безсмертними клонами…

Отредактировано Оператор (2007-05-29 00:17:20)

73

Підконекчуся і я в цю тему.
Пропоную ставити оцінки філмам по 12 бальній шкаі
Параграфи 78 мі...Здерли з резідент евіл та дум. Зате спецефекти є. А та любовно - лірична лінія...фе
4/12
Пірати ІІІ. Дивився в російському перекладі. Фільм сподобався. Депп відірвався по повній =).
9/12
Шрек ІІІ. Далеко вже не дитячий мультик. Зате смішний =))))))).
11/12
Матриця І.
10/12
всі інші частини просто нема сенсу оцінювати...
Пі. Класний фільм. Ще одна теорія.
8/12
Таксі 4. Про таксі вже тут нічьо нема =(((.
3/12.

Потім ще додам, по можливості.

74

"Шрек 3". Відмінне продовження відмінного мультфільму!
11/12
"Піратів 3". Ще не бачив.
"Параграф 78". Хоч і плагіат, але якісний (більш-менш)
9/12   
"Нескорений". Суперовий фільм. Не лише тому що наш.
12/12.
"Помаранчеве небо". Найкращих з трьох українських фільмів, знятих в 2006 році
9/12
"Штольня". Амінь.
6/12
"Прорвемось!" Не прорвалися.
4/12
"Атентат". Ще один наш фільм (1995 року). Браво, хороший фільм.
10/12.
"Оранжлав". Важко сказати...
8/12

75

Піла 1,2,3... - 12/12
4 частини про Ганібала Лєктора - 12/12
Матриця - 10/12
Людина -Павук1,2,3 - 10/12
Оранжлав - 9/12
Фонтан - 12/12
Таксі 1,2,3,4, - 8/12
Охота на Пиранью - 12/12
Шрек - 3 не дивився, а 1 і 2 - 6/12
Парфюмер - 12/12

А кращє за все Театр....
А кіно - то так...

76

Пінгвін написал(а):

А кращє за все Театр....

Не факт. Дивлячись якої якості продукт, що там продається. Кіно - аналогічно.
З.І. Дякую, шо сприйняли систему оцінок.

77

Пінгвін
А кіно - дочірнє від театру...

78

Я побачив за життя не так багато кіноматеріалу, бо це займає багато часу, але те що сподобалось згадаю:
   "Чорний кіт, біла кішка", "Ягідка в супермаркеті" Еміра Кустуріци - 11/12, сподобався гумор, актриси без макіяжу, сюжет без гламуру, зйомки без спецефектів. 11, бо все таки це авторське кіно, а тут думка глядача не на першому місці, розбещений споживач масової культури буде проти.
  "Бумер" - 12/12. Сам по собі фільм не має великої цінності, але як відповідь культу спортивних штанів, мату,  шансону,пацанів-гопників, бригаді і всьому легіону бандіцькіх серіалів це 12 балів. "Бумер 2" - 0/12.
"Карти, гроші, два стволи" - 7/12.
"Шрек"1-2 - 7/12.
"Льодяниковий період" - 8/12.
"Теркель і халепа" - 9/12.
"Мільйон років до нашої ери" - 10/12.
"Тіні забутих предків" - 10/12.

79

"Людина-павук" (1-3) - 8/12
"Аврора" - 0/12
"Льодяниковий період" (1,2) - 10/12
"Оселя зла" (1,2) - 8/12
"Місто Гріхів" - 12/12
"Тачки" (українська версія) - 12/12
"Веселі ніжки" (рос. "Делай ноги") - 9/12
"Хроніки Ріддіка" - 10/12

80

Аврора. Хм. Ну і шо тим хотіли показати?? Тільки сподобались зйомки в "Припяті", я більш проникся атмосферою сталкера.
5/12.
Вчора подивився Шрека ІІІ в українському перекладі. Не пошкодував. Класс =)).
11/12.
І ще. Коли оцінюєте фільм, то напишіть, будь ласка, чому саме така оцінка, а то я так дивлюся, шо оцінки доволі різні.

81

Сам собі країна
Тоді поясни, чому "Аврорі" ти дав таку високу оцінку?

82

АВРОРА 0/12??????????????? :O
Ти смієшся??? Дивилась два рази-два рази ридала!!! Це вже заслуговує високої оцінки! Чудові актори, хороший сценарій, ідея сама по собі не може таку низьку оцінку мати!
Сам собі країна
і шо тим хотіли показати?- В особі однієї маленької дівчинки трагедію усіх людей, які постраждали через це страшне лихо!!! Показали поламані бажання, мрії, ідеали, долі. 
а Я вчора  класний фільм дивилась "Дихання життя" з Люком Перрі, трохи старенький, але ідея класна, особливо кінець! 11/12

83

Оператор написал(а):

Тоді поясни, чому "Аврорі" ти дав таку високу оцінку?

За ЧАЭС. За атмосферу(хоч і не дуже добре передану) після аварії.

Аня написал(а):

Дивилась два рази-два рази ридала!!! Це вже заслуговує високої оцінки!

Не аргумент.

Аня написал(а):

В особі однієї маленької дівчинки трагедію усіх людей, які постраждали через це страшне лихо!!! Показали поламані бажання, мрії, ідеали, долі.

Краще подивитись документальні фільми про Чорнобиль.

Отредактировано Сам собі країна (2007-06-01 09:53:51)

84

Аня
Знаєш, від чого я по-справжньому ридав при перегляді фідьму? Від того, що 1,5 млн. дол. з нашого держбюджету пішли на отаке-от одоробло! Фільм, наскільки мені відомо, заслужено провалився у прокаті.

85

Сам собі країна
"Краще подивитись документальні фільми про Чорнобиль."
Згоден! Ще можна в "Сталкера" пограти...

86

Аврора - 0. Авторам краще б працювати над сюжетом колонізації Марсу, ніж над чорнобильською трагедією, настільки вони відірвані від життя.

87

Марс і балентні танці... Хм... оригінальний синтез...
Над нашим кіно останнім часом якесь прокляття висить... Недоплачувані і недофінансовані фільми виходять кращими за держзамовлення з пристойним бюджетом...

88

Воу, щойно подивився фільм "Пірати Карибського моря: На краю світу". Оцінка - 11/12.
Фільм на початку видається нудним, але незабаром починає втягувати в круговерть різних подій, що голова йде обертом! Спецефекти зривають дах! Рекомендую усім, хто ще не дивився, переглянути фільм, поки не пізно, бо на касеті, то не то!

89

Сам собі країна
Достітній аргумент. Якшо кіно викликає емоції-це заслуговує поваги
Документальні фільми? Бачила деякі, але ЦЕ художній фільм
Оператор
1.5 млн? Краще на таке, ніж тим недоумкам депутатам в кишеню.
Наскільки відомо мені, люди після перегляду фільму в кінотетрі просили виключити світло, шоб хоч трохи і заспокоїтись і аплодували стоячи
не буду вас, хлопці, переконувати, бо всім одне подобатись не може, але, якшо чесно, хочеться поваги до українського непоганого продукту;)

90

Аня
Аня, фільм, який розвиває російську культуру НЕ Є українським продуктом! Фільм на російській! Знаєш, я хотів подивитися "Аврору" лише через те, що ти розповідала про нього як про класний фільм. Але фільм якийсь ніякий. Може, якщо я перегляну його ще раз, я зміню свою думку, але навряд...
А ось фільм "Владика Андрей" поза сумнівом буде класним!