Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кіно

Сообщений 91 страница 120 из 217

91

АЛЕ режисер- українка, Настя Зюркалова-українка, інші актори-ну і фіг? Фільм анонсується як український, але коротше, забилинах

92

Оператор написал(а):

Воу, щойно подивився фільм "Пірати Карибського моря: На краю світу". Оцінка - 11/12.
Фільм на початку видається нудним, але незабаром починає втягувати в круговерть різних подій, що голова йде обертом! Спецефекти зривають дах! Рекомендую усім, хто ще не дивився, переглянути фільм, поки не пізно, бо на касеті, то не то!

Готовий сперечатися...
Спецефектів дофіга... Але настільки нереально все... шо аж гидко на то всьо дивитися...
Сюжету нема... Висмокчений з нічого...

93

Пінгвін написал(а):

Спецефектів дофіга... Але настільки нереально все... шо аж гидко на то всьо дивитися...
Сюжету нема... Висмокчений з нічого...

Схоже, Женя, ти дуже строго оцінюєш якість спецефектів, хоча мене, особисто, вони вразили.
Сюжет. Так, накрутили там всього настільки, що іноді важко зрозуміти, хто там за кого (прямо, як у нашій політиці). Історія з Каліпсо - явно придумана на ходу. Але все ж у цілому сюжет непоганий... Оригінальний...
Звичайно, реакція на фільм не може бути однозначною. "Шрек 3" теж не відзначився одними лише похвалами з боку кінокритиків і глядачів. Адже від кожної наступної частини чекають РЕВОЛЮЦІЮ, яку ніхто не обіцяв.
"Пірати 3" просто хороша пригодницька комедія, в якій немає нічого кардинально нового. Це не просто добре, але й узагалі прекрасно.

Отредактировано Оператор (2007-06-03 17:05:28)

94

"Спецефекти" мені найбільше сподобались у "війні світів" с.спілберга. Там просто сприймаєш всі їх фокуси як  дійсність і забуваєш закони фізики.

95

ой...а я русское погляжу...скачала себе "Инди" буду глядеть на эту психологическую драму...затарюсь салфеточками и вперёд  :P

96

На жаль "ІНДІ" - це НАШ, український фільм. :(

97

чому на жаль?

98

дешева як трава
Тому що фільм на російській мові. Я не ставлюся до москалів з ненавистю, але коли наші гроші йдуть на розвиток чужої культури (тут російської), то це по меншій мірі розлючує!

99

я не согласна с твоим мнением..но ничего не буду доказывать)

Отредактировано дешева як трава (2007-06-08 21:00:37)

100

дешева як трава
Пара прохань, Діля:
1. Напишеш, будь ласка, чи "Інді" хороший фільм.
2. Напишеш чого ти не згодна з моєю думкою.
Дякую.  :friends:

101

Чи йти на того Оушена чи нє...

102

когда посмотрю, скажу..

103

дешева як трава
Ну, то як дивилась "Інді"?

104

дивилась..
мне не очень понравилась..обыкновенная драма. любовь-морквоь...как всегда в общем)

105

Як і слід було чекати. У пресі відгуки про фільм негативні... А мені й реклами вистачило!

106

бла-бла-бла)

107

А хтось дивився фільм Цоці? Мені цікаво чи варто на нього йти.

108

13 друзів Оушена!!!!!!
Раджу всім...
Супер!!! Кайфний сюжет... класна розв"язка... Гумор... Відсутність напрягу....
Все по доброму....
И офігенная фраза Оушена : "По крайней мере это нихрена не грустно..."!!!

109

Тільки що подивився фільм "Еван Всемогутній"... Прикольний фільм. Подивіться...

110

"Доказ смерті" - 100 %
Тарантіно є Тарантіно

"Гірка луна" (після 18)

111

Ех, вже чекаю-не дочекаюсь, коли "Місто Гріхів-2" вийде. Шо там Родрігез з Міллером і Тарантіно тягнуть?

112

Сьогодні ввечері переглянув фільм "Будинок літаючих кинджалів". Чесно кажучи, нудний фільм. Єдиний плюс фільму - природа, прекрасне її виконання... А знаєте, в чому прикол? Фільм знімався в нас, в УКРАЇНІ, на території Національного природного парку «Гуцульщина»!!!!!!!!!!!
Що б там не казали, а природа України найкраща! І ось доказ.

113

Переглянув "Міцного горішка 4". Сказати шо це було розчарування - то нічого не сказати. Куди дівся той напів термінатор? Правда спецефекти там непогані.
6/12

114

Оператор
О, а я вже давно дивилась Дім літаючих кинджалів. Мені дуже сподобалось. Я люблю в такому стилі. Там основне - не розвиток подій, а саме художнє оформлення. До речі там одразу видно де Україна, а де Японія. У нас гарніше ;)

115

1408 супер

116

1408???шо то?

117

Рататуй-класний мульт про мишу!)))

118

мне посоветовали посмотреть "Помаранчеве небо"..хтось вже дивився?

119

Анька, ти шо!!!! Це Кінг!!!!

120

Кінг????а я думала-ужастік! :D