Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кіно

Сообщений 151 страница 180 из 217

151

Недавно подивився фільм "Сайлент Хілл" - 10/12. Хороший ужастик. Непогана екранізація гри. Правда, не без недоліків.

152

На тижні дивився "Богиню" Литвинової - чи то я занадто тупий для таких фільм, чи занадто розумний. Купа смутку, життєвої муті, та півтори ідеї, які не ведуться через весь фільм, а розкриваються лиш наприкінці.

153

Дивилися фільм "Останній легіон"? Мені він так собі - 8/12.

154

Учора дивився фільм "Блейд Трійця". Це третя по рахунку і перша, яку я побачив серія трилогії про борця з вампірами. Ось так треба екранізовувати комікси. Вийшов хороший і разом з тим простий і ненавязливий бойовичок - 10/12.

До речі, ще один фільм за мотивами коміксів з вампірами. "Ультрафіолет" - 0/12. Одна з найгірших ролей Міли Йовович. Відстійний фільм.

155

Подивилась фільм представлений на Молодості під назвою "8 жінок"  (Франсуа Озон, Франція) - геніальна гра акторів, смішний та повчальний сюжет. Із поганого - фільм трохи затягнули. Але на прикінці фільму настає маленьке "прозріння", заради якого тре додивитись.  Раджу.

156

"Ліга видатних джентельменів" - 10/12. Хороший і оригінальний бойовичок. Дивився на ICTV в українському дубляжі. М-да, поганенько вийшло. У порівнянні з відмінними дубляжами "Шрека 1" і "Телефонної будки" озвучкою "Ліги" явно керував глухий режисер.

Отредактировано Оператор (2007-11-14 22:02:46)

157

Кто видел "Бой с тенью 2,реванш"?Как фильм?Скажите кто нибудь :)

158

Вчора подивилась фільм Михайла Ілленка "Сьомий маршрут" -  досі збираю всі свої емоціїї докупи!

159

"Білий шум" - страшнувато трошки

160

"Астерікс і Обелікс. Місія Клеопатра" - 12/12. Оце справжня комедія! Регочеш безперестанку. І, по-моєму, російський дубляж цього фільму - один з найкрщих, які я чув.

161

Елизавета.Золотой век. - Ничё так фильм

162

Оператор, так гумор там класний)
"Якщо ти чоловік - скажи мені це в профіль")

163

1408 - 5/12. Не сподобалось зовсім. Мабуть тому, шо я чогось страшного читав. А вийшла напівкомедія.
"Запах женщины" - ТАК ТАК ТАК!!!! Я нарешті знайшов цей фільм в авторському перекладі!(якшо хтось пам"ятає, в час "відиків" і відеосалонів було тільки три чи чотири(!) перекладача(правда, вони перекладали на росіську, але то нічо) так ці голоси я мабуть запам"ятав на все життя ;) і переклад сам по собі набагато кращий) Без варіантів - 112/12. Аль Пачіно це Аль Пачіно.
Пі - 10/12. Цікавенький фільм про математику і Бога. Мені видався страшнішим аніж 1408.
Глянец - 3/12. Сповідью для мене цей фільм не став. 3 - за декілька висловів, які заслуговують на запам"ятовування.
Обітель зла 3 - 7/12. Гірше, ніж попередні дві частини. Але таки залишився непоганим бойовичком.
Примарний вершник - Найшов у українському перекладі - Дуже сподобалось!!! І переклад і екранізація коміксу. 10/12.

164

"Голод-33". 11/12. Фільм, який мають побачити усі.

165

Так прямо-ж і усі ! http://www.kolobok.us/smiles/personal/new_russian.gif Мене після таких заяв від фільмів навпаки відвертає...

166

sona
Як правило я контролюю емоції, але... У ТЕБЕ СТЕРВОЗНИЙ ХАРАКТЕР!!! ТИ ХОЧ ФІЛЬМ БАЧИЛА?!!!!!!

Цього ж вечора подивився фільм "Люди-ікс 2" по Новому каналу. 9/12. Непоганий, але занадто шаблонний фільм. А от український дубляж порадував - правильний підбір голосів акторів, чиста і рівна вимова... Браво! За дубляж - 11/12.

167

Оператор, мені це часто кажуть, але мої справжні друзі за таке не ображаються  ;)

168

"Біла птаха з чорною цяткою" За сценарієм Ілленка, реж. Мілютенко (як не помиляюсь) - ще один погляд на УПА. Та й на відносини між людьми в екстремальних ситуаціях загалом.  Дуже сумний та повчальний фільм.

169

sona
Розкажи, про що фільм. Бо з художніх фільмів про УПА я лише трилогію Олеся Янчука бачив ("Атентат", "Нескорений" і "Залізна сотня").

170

Ну як можна розказати про що фільм краще, ніж я то зробила не знаю... Там йдеться про велику сім"ю, яка намагається вижити ледве зводячи кінці з кінцями. Вони часто сваряться і зрештою батько здає декількох дітей у наймити, а одного сина арештовують. Тут починається війна... Ну а далі дивись сам. Про братовбивство фільм, про кохання та любов до ближнього, про протистояння ідеологій в одній сім"ї...
Десь приблизно так...
Це мій перший фільм. в якому я зустріла УПА, тому про ті, що ти сказав нічого не можу судити, але я думаю їх подивитися. Хоча б один. Бо цікава думка різних режисерів на цю тему...

171

sona
Подивися "Нескореного" у першу чергу - це БОМБА у хорошому смислі слова!

Отредактировано Оператор (2007-11-25 23:57:26)

172

Екранізація "Мла" С.Кінга - суперська, не шкодую.

173

"Хітмена" хтось бачив? Є український дубляж фільму?

174

"Тіні забутих предків" - 9/12. Стильний фільм, але дивитися його вийде тільки під настрій. Слава Миколайчуку і Параджанову. Розчарувала DVD-версія від компанії "Фабрика кіно" - діалоги зіпсовані долбаним закадровим російським перекладом. Кошмар!

175

Лесь Санін "Мамай" - дійсно елітарне  гарне кіно. Але гарне в естетичному нсолодженні композиційних рішень картини, а не менш гарну суть, нажаль, не всі розуміють...
Якшо з мене і вийде режисер - буду знімати подібне  :rolleyes:

Отредактировано sona (2007-12-12 16:39:52)

176

Sona
Щиро хочу дізнатись яка ж суть фільму Мамай? Старанно переглянув стрічку до титрів, але нічого не дійшло(крім естетичності звісно):)

177

победа,
я з декількома одногрупниками дійшла думки, що зміст фільму у тому, що дійсно щира людина знайде себе у всьому, а ще там дуже гарно описані і влиті в один зміст розбіжності та спільні риси характерів різних конфліктуючих народностей, єднання задля виживання... Є багато таких моментів, котрі розумієш тільки тоді, коли знаєш етнічні особливості... Ну наприклад у слав"ян, так як до речі і у татар, роги на голові у жінки під час шлюбного брання це символ плодючості і особливого захисту.... Коротше кажучи багато там всього - взалі там, як на мене багато різних ідей сплетених поміж собою на тлі основної, а основну ідею для мене на даному етапі я написала...
А ще в процесі відповіді вирішила скачати цей фільм до своєї колекції  і відкрила для себе що він із легенд різних складений - це дещо змінює моє сприйняття - буду обдумувати його і далі...
Взагалі - хороший фільм, як на мене - це той, що робить в людині якісь відкриття (маю на увазі у глядача), який не полишає його на протязі багатьох годин після перегляду, але не просто дає шокуючу думку автора, а дає тільки поштовх до багатьох ідей, з яких потім глядач дійде до головного висновку... Десь так  :rolleyes:
А "Мамай" для мене - це один із таких фільмів.... Ще сюди можу віднести "Пролітаючи над гніздом кукушки", "Трасу 60"... Це із сучасних....

178

Знаєте, у чому біда сучасного українського кіно? У його непродуманості. Сучасне українське кіно на ладан дише. Єдине держамовлення на 2007 рік - фільм "Владика Андрей" вже який раз відкладають. Замість того, щоб випускати на широкий екран гарні українські фільми (а такі, хочете вірте, хочете - ні, але є), випускають (мабуть, з метою дискредитації) на екрани всяку дурню, на зразок "Прорвемось", "Инди", "Аврори", на жаль, "Штольні" і т.п.
Фільм "Мамай", якого я переглянув десь у минулому році на касеті викликав у мене подвійні враження. Вголос я виніс вердикт: "Будуть у нас такі фільми знімати - нашому кінематографу кінець!" Але стиль фільму (декорації, операторська робота) мене вразили. Дякую своїм вчителям, які ще в школі прочитали мені українську думу "Про трьох братів азовських", за мотивами якої знято фільм, бо інакше я б сюжет не зрозумів. Та все ж ліпше поки що не тратити зусилля на такі фільми. Спочатку хай молоді (і досвідчені) режисери витягнуть наш кінематограф з дупи, і вже аж тоді артхаусники будуть собі вишивати, як їм заманеться. 

sona

Зніми шось типу "Траси 60".  Дякую! :)

179

Оператор написал(а):

Зніми шось типу "Траси 60"

:P  поки до того дійде!.... Ти знаєш - я зараз працюю над студ роботою з мінімальними грошовими вкладами - фільм, дай бог, німий і на дві хвилини, а витрачу близько 100 баксів в кращому випадку... Тому до таких фільмів мені ще якнайменш чотири роки  ;)
А в мене, нажаль, не було такої вчительки, котра би легенди і думи зачитувала...
Ми то пробігали дуже стисло і всього пару легенд із Нестора Літописця... І то! - я це тільки місяць як знаю чиї вони, а в дитинстві нам казали шо вони народні  :/  Хоча, з іншого боку він і зібрав увесь фольклор докупи... То вже як подивитися.
А з приводу хай режисери спочатку витягнуть - я не згодна. На власному прикладі розумію - тільки продивляючись нормальні класичні та не розкручені (артхаусні) фільми бато чому вчишся. А ще коли до цього долучається  десяток людей з подібними тобі мріями (маю на увазі професію) то виходить навчання, мабуть, краще ніж сподівання на свою "геніяльність".  При тому артхаусні фільми - це здебільшого пробні роботи початківців чи то для досвіду, чи для задоволення свого Я. Бувають, не сперечаюся, і випадки професійного артхаусу, але я поки що із таким не знайома :/  Нажаль.  Хіба що Кустуріца, можливо. І то вважаю, що в нього пара  дійсно хороших фільмів - здебільшого посередні.

180

Дякую за коментар. Ідею спорідненості етносів я теж помітив. На рахунок Мамая, вважаю, що такий спосіб викладенням думок сьогодні не найкращий, принаймі якщо маєш мету допомогти українському кіно чи культурі загалом.  Тарас Шевченко теж звертався до легенд, але ефект виходив зовсім іншим. А хто б пішов свого часу, наприклад, за Степаном Бандерою, якби він висловлювався притчами та напівнатяками? Наша сучасна ситуація нічим не краща. Скрізь чуже, і нас переконують що інакше бути не може. Хочеться якоїсь прямоти, відвертості. Але у Саніна хоч натяк є, а в "аврорах" і "штольнях" взагалі порожньо.