Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кіно

Сообщений 181 страница 210 из 217

181

Треба віддати належне Саніну - він робить багато для української культури. Я, чесно кажучи, дивувався, як він зняв "Мамая", коли за вікном був 2003 рік!

182

Оператор, а що саме могло завадити Саніну зняти Мамая ще й 2003 році???

183

sona
2003 - "рік Росії в Україні". Такої експансії москалів за часів незалежності я ше не бачив.

184

"Сталкер" (реж. Андрій Тарковський) - 11/12.

185

Оператор, може я щось не догнав. вибач, але половина населення які проживають на теріторії сучасної Росії - це татари. і як ти думаєш, з яких часі вони там залишилися?)

186

Маклай
Може, я шось не догнав, але до чого ти це сказав?

187

"Скарби націй 2: Книга таємниць" - 10/12. Хороший пригодницький фільм в дусі Індіана Джонси. Український дубляж - 12/12.
"Чужі проти хижака 2: Реквієм" - 10/12. Хороший фантастичний бойовичок.

188

опер
"Чужі проти хижака 2: Реквієм". В першій появі чужих був всього один монстрик, і вбив він "всього" з десяток людей. Але в наступних фільмах автори так нічого й не придумали крім збільшення кількості страхітливих тварюк та їх жертв. Навіть на початку свого шляху "чужий" не був надто оригінальним, а тепер він вже справді банальний "потворний космічний прибулець".
Інколи дивлюсь зовсім беззмістовний і тупуватий фільм просто тому що не бачив раніше такого рівня спецефектів. Наприклад "5 елемент" чи "Війна світів". А через кілька років, коли техніка зробила наступний крок і малює ще дивніші картинки, сприймаєш попередні "шедеври" як картонні декорації.

189

победа
Розслабся, друже! То всьо і так відомо. Фільми на зразок "Чужі проти хижака" робляться не для того, щоб їх визнавали шедеврами, а для того, щоб їх раз переглянули в кінотеатрі, вони при можливості окупилися, а гроші з прокату вкладалися в наступні подібні проекти. Бізнес кіношний...

190

опер
а тобі для чого той бізнес потрібен? Тобто для чого таке дивляться? Це я цікавлюсь не для того щоб образити (типу я такий утончьонний тіп і не дивлюсь на привабливих легкоодягнених актрис в тупих комедіях). Просто цікаво що там такого на оцінку 10/12, якщо це просто чужий бізнес?

191

победа
Зрозумів, фільм тобі не сподобався. 10/12 поставив за динамічні бойові сцени і оригінальну постановку (все ж таки зхрестили двох класичних кіношних монстрів та й заодно зняли за мотивами комп'ютерної гри).
Мені цей бізнес ні до чого. Я просто кіноглядач - хочеться ж іноді розважитися і подивитися якесь кіно, яке не "приїдається" і не сверлить мозги філософськими підтекстами на зразок "Мамая" або "Сталкера". Крім того, я просто випадково подивився першу частину "ЧпХ" і вирішив на широкому екрані перевірити, чи прогресує цей тепер вже серіал.

192

"Автостопом по галактиці" - 12/12. Неперевершена сатирично-фантастична комедія за книгою Дугласа Адамса!

193

ЛЕСЯ+РОМА - 12/12. Офігенний серіал!
Кілька роликів:
http://uk.youtube.com/watch?v=CqafPJ0HMkA
http://uk.youtube.com/watch?v=UBfSmwyfFik
http://uk.youtube.com/watch?v=TqTL-kdY77k

194

РЕМБО 4 - 10/12. Як кажуть москалі, "ЖЕСТЬ!". З успішним поверненням, Сталоне!

195

Продивилася Фелліні - він в мене на фізичному рівні не сприймається - починається головний біль, тривога та неймовірна дратівливість  %)  Як на мене - фільми пусті, беззмістовні, задовольняючі якісь мрії та его автора.  Але, треба відзначити, гарні як картинка (не враховуючи періодичну появу тих технічних елементів - світла та споруд, які повинні бути за кадром). Та якшо хочеш гарну картинку - іди у фотографію! Ну причому тут режисура? Ще я не поділяю його відношення до жінок, відносин між жінкою та чоловіком, та взагалі сприйняття і поглядів на життя. Я не розумію, чому люди вважають його фільми геніальними?!  Спочатку думала, що я дурна :embarrest:  та банальо не зрозуміла змісту, але прочитавши рецензії та відгуки вийшло що все зі мною нормально.
Та саме, в моєму випадку, погане - скільки не опитую народу, які розповідають що Фелліні геній, у відповідь чую тільки щось на кшталт "Тому що так склалося", "Тому що це класика"... Але нічого конкретного. 
Якшо хтось має протилежну моїй думку сприводу робіт автора - буду дуже вдячна за конструктивне пояснення вашої точки зору. Справді хочеться зрозуміти "той бік барикад"

196

"АПОКАЛІПСИС" - 10/12. Чесно кажучи, нелегко було оцінювати стрічку Мела Гібсона. Фільм досить важкий (спасибі "Інтеру" за українські субтитри), але по-справжньому епічний, добре продуманий і по-своєму унікальний (де ще ви почуєте мову народів майя?). Назву фільму я так і не зміг розтлумачити.

197

Оператор, так, фільм дійсно гарний, в кіно дивився.
Що до епічності правда, але я знайшов кілька помилок. Нашим людям що мова майа, що турецька - все однаково.
А назва - апокаліпто, ну апокаліпсіс, там же суть в тому що все це відбувається як раз перед нашестям іспанців і загибелем нації.

198

Хочу спитати,як ви відноситись к тому,що у 2008 році усі фільми у кінотеатрах будуть озвучені лише українською мовою?Я вже чув,що у деяких районах,зокрема у Криму люди посередені фільму вставали і уходили додому,бо не можуть зрозуміти діалоги...

Отредактировано private (2008-02-27 20:03:23)

199

отношусь положительно на все сто!
а люди, которые уходят - глупые

200

Правильно!Какие они граждани Украины,если не знают своего родного языка!!!

201

Для кримських татар українська мова не є рідною,такщо їх зрозуміти можна.

202

Якшо народжуєшся, живеш, їси в країні, маєш знати її мову!  Ура українська в Україні!

203

Правду кажеж,але якщо подивитись з точки зору кримчан.Вони живуть в такому середовищі де суспільство не вимагає знати державну мову.Ну і як їх можна заставити  на українській мові говорити??? :dontknow: Коли вони вже народилися "русскоязичними"

204

Взагалі треба все робити цивілізованіше,треба щоб були і російськомовні, і україномовні сеанси,інше питання чи буде народ ходити на українськомовні фільми...

205

Женя  от так і треба робити, як роблять  - вимагати.  І наступне покоління буде знати дві мови.  А третє взагалі розуміти, що одна мова, одна культура - одна (не пошматована) країна.
Чому люди їдучі в Америку на постійне місце проживання  вчать мову?  Бо там народ поважає свою країну і проти цього не попреш. А в нас все це "вимив" Совєцкій союз.  Україна, Білорусь, - помоєму тільки дві постсовєцькі держави які піддалися на провокацію і вважають пристойнішим спілкування на російській, ніж рідне. Та й всього іншого це теж стосується....  В Білорусі взагала по соц опитуванням тільки 2 відсотки знають рідну мову. 
  Філософське взагалі ти питання поставив.... Можна довго розмірковувати   :)

206

Одне- питання розмовляти російською,але розуміти,а інше зовсім не розуміти,та й ще і не поважати,як наші комуністи та усякі Вітренки,все за другу державну мову,тоді вже точно через 20-30 років ніхто не буде знати що то є українська мова...

207

трохи якось всі від теми відхилились...
про кіно: із останнього,що дивилась на великому екрані - непогана комедія "кохання поза правилами" з Джорджом Клуні та Рене Зеллвегер.

208

"Хортон" - 12/12. Відпадний мультик. Рекомендую усім.
"Імла" - 10/12. Одна з кращих екранізацій творів Стівена Кінга.

209

Фріда - 9/12.
Досить непогана драма.

210

Оператор
шось ти Млу занизив....