Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



книги

Сообщений 121 страница 150 из 164

121

Хехе, той самий Лем!

122

Так і додумав, чесно кажучи...

Ну останнє що я прочитав, так це "Намір" Дереша - не найсильніша його книга, цікава лише окремими місціями і загальним контекстом. Добре видно що писалася нашвидкоруч, і що на початку пише "авторська редакція" означає що редакції взагалі ніякої не було, бо з кожної сторінкою видно все більше опєчаток. Ідея загальна сподобалась, але книга явно трохи сирувата.
Ще з останніх мною прочитаних це "99 франків" Бегбедера, і "Трохи пітьми" того ж таки Дереша... А, і збірник "Казки" Київської Русі.

123

Контркультурні книженції мені не особливо подобаються... Але "99 франків" непогано...
Дереш (не пам'ятаю, можливо вже писав про це) для мене "нє катіт"  :dontcare:
Сучукр взагалі якийсь дурнуватий (

124

Ого, чувак, ну тут ти заганяєш.

Наш пост-модернізм набагато активніший і різноманітніший ніж світові аналоги. Чого тіко одні Андрухович і Забужко варті.

125

Можливо, я не заглиблювався... Але не подобається, я більше по ранішим стилям, чи як

126

До речі, між іншим, наші письменники стабільно отримують міжнародні відзнаки

127

Ну в мене до тих відзнак таке ж відношення, як до Оскара у кінематографі... Себто негативне

128

А венеційська премія?

129

Те саме, бо не сприймаю заміни об'єктивності суб'єктивністю

130

Чувак, ну а яка фестивальна премія є для тебе значущою?

131

Ніяка...

132

Цікаво... І авторитетів не визнаєм... Ну і як ти орієнтушся у часо-просторі кінематографу?

133

Дивлюсь і роблю висновки... Втім, кінематограф мене приваблює менше, ніж література...

134

Чувак, все одно все не встигнеш передивитися, а тому щоб не дивитися якесь лайно, то треба орієнтуватися я кінопросторі якимось чином, а не методом: усе подивлюсь

135

я тоже никогда не обращаю внимания ни на какие премии.а выбираю обычно все по названиям.
ещё никогда не ошибалась

136

От, однодумці, хехе... Добре шо не мовчазні

137

абсолютно згідна, будь-які нагороди, премії - повне фуфло.
В наш час всьо можна купити.
І наявність якихось відзнак не є показавою.
Особливо для мене, нарахунок кіна і чтива у мене доволі збочений  нестандартний смак. І якшо більшість народу визначила ту чи іншу книгу найкращою- то мені вона не піде однозначно. А якшо то обирав не народ а купка пузатих дядьок на свій розсуд то тим паче херня. при виборі книги чи фільму керуюся лише анотацією та рецензією, відзнаки до сраки! (о,я поет!))

138

"Как на свободных демократических выборах - большинство всегда за сволочь"
Стругацькі, "Гидкі лебеді"

Отаке в мене відношення до премій, якшо вже конкретніше

139

Мені цікаво, якщо ви так заявляєте, а ви хоч якісь премії окрім оскара та канської пальмової гілки знаєте?!
Знаєте, в тому ж арт-хайзному кіно та в короткому метрі самостійно орієнтуватися дуже важко. А оцінювати кіно по назвах і не помилятися - це мене дуже розсмішило)))))))) Це як продукт оцінювати по обложчі і не куштувати те, що тобі не содобалось на око)))

Отредактировано Маклай (2008-07-11 23:31:05)

140

А я не по назві, я по тегах

141

Varibobu, та то не до тебе було))))

Ну я розумію наприклад побачив фільм Джармуша, сподобалось і ти продивляєшся його фільми... Наприклад так само з Кустуріцею. Але ж блін, про маловідомих але геніальних режисерів, які знімають не масове кіно, можна дізнатися або зі спеціальних видань (журнали, нет), або з кумпанії митців-режисерів, або слідкуючи за малими чи середнімі фестивалями кіно.

142

Маклай написал(а):

А оцінювати кіно по назвах і не помилятися - це мене дуже розсмішило))))))))

cмейся) мне все равно

143

спеціальні видання - то добре,з деяких черпаю інфу, але я ж кажу - не настільки захоплююсь кінематографом...
І ше є третій шлях - коли знайомі радять шось подивитись. Таким чином я почув про Begotten.

144

дешева як трава, вибач, але які схожі з фільмом можуть виникнути асоціації від назв "Крисячі перегони" чи "Бріолін"? Невже вони співпадають з суттю фільма. І це ПЦ яку глибину чи жанр фільму можна зрозуміти від назви...

Varibobu, в мене дуже мало знайомих які дивляться фестивальне кіно.

Отредактировано Маклай (2008-07-11 23:44:09)

145

Маклай написал(а):

І це ПЦ яку глибину чи жанр фільму можна зрозуміти від назви...

я для того и смотрю, чтобы понять

146

В мене два-три дивляться, але в таких випадках, вважаю, менше - краще

147

дешева як трава написал(а):

а выбираю обычно все по названиям.ещё никогда не ошибалась

я не розумію. тобто все кіно що ти вибираєш тобі подобається і все кіно що ти вибираєш відповідає за назвою жанру і суті?!

148

Varibobu, це знову ж таки проблема постмодернізму, коли елітарне мішається з масовим. У цьому я тебе підтримую)

149

Однак нас досить органічно поглинула безодня офтопу і флейму  :crazy:

Чи не час повернутись до ЛІТЕРАТУРИ, шановне панство?

150

Varibobu, так, мене теж перечепила така думка... Про кіно є інша тема)