Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інфа » ФУТБОЛКИ!


ФУТБОЛКИ!

Сообщений 91 страница 120 из 120

91

І я голий)

92

Wacky
Сам собі країна
Маклай

От Ді-джеї!!!

93

Оператор, Голі Ді-джеї! :D

94

я недавно звернула увагу, моя футболка- S на ріст 190 :lol:

95

Значить кашу мені ще їсти і їсти... ех... 190... це десь аж понад хмарами... :rolleyes:

96

Оператор написал(а):

От Ді-джеї!!!

Саме таку собі хочу:). Якраз на 190 піде:)(Це шо, Кузьмовський ріст?)

97

Да и мне такую же.

У Кузьмы рост вроде 195. Я помню просто, что он выше меня, что редкость ;)

98

:)   Кузьма в нас взагалі редкость

99

Аня
Це точно!!!

100

а я маю футболку до 10-річчя Скрябіна, з періоду ХРОБАКа, де ззаду написано "дихай так треба..."

Отредактировано Oleksa (2007-09-25 13:45:32)

101

А зпереду їх троє учорно білому кольорі і написано хробак..... ех...

102

ага, а Ви кажете Скрябін зара модний... ех...

103

то як, ніхто не скаже де можна знайти чи замовити футболочку?

104

А в мене є футболка "Голий ді-джей" з самого Кузьми, котру він скинув з себе на прем'єрі цього шоу, котре відбулося вперше  в Україні саме в нашому місті Луганську в ночному клубі "Армагедон"! Доречі парфум у Кузьми якийсь дуже приємний, дорогий ... я десь 3-4 рази прав футболку, а запах парфума все одно залишався!

105

Павлусь
Слухай, а в мене ідея:
поклади свою футболку у сканер, а потім виклади сюди сам малюнок - тоді у присутнього тут народу відпаде потреба так довго чекати.. кожен сам собі зробить  ;)

106

Павлусь, земляк! Ты тут ;)

107

Футболка от Кузьмы :) http://emarket.ua/browse/futbolka-ot-ku … 32254.html

108

:D  весела - я собі таку хочу... Тіко не чорну.

109

Других цветов нет.

110

Cyberdyne написал(а):

Павлусь, земляк! Ты тут

Так, я маю бути тут, бо слухаю Скрябіна з 1994 року! :) А футболка "Голий ді-джей" доречі зроблена в Узбекістані, з якогось дуже приємного як для шкіри матеріалу! Вона м'яка і 100% фірмова!

111

А футболку голий DJ,ближче до Ліхтенштейну ніде не можна купити???

112

А футболку голий DJ,ближче до Ліхтенштейну ніде не можна купити???

Скорее всего нет.

113

Я ТАК І ЗНАВ :(

114

А БЛИЖЧЕ ДО ЛЬВОВА ДЕ МОЖНА КУПИТИ??? БО Я ПЛАНУЮ НА ЗИМНІ КАНІКУЛИ ПРИЇХАТИ

115

Приезжай во Львов и поробуй заказать через Киев.

116

а що можна почтою отримати???я б міг би попросити своїх знайомих ті шо живуть у Львові шоб вони мені замовили

117

В онлайн продаже я пока не видел. Думаю нужно чтобы кто-то купил в столице и переслал во Львов. Слышал, что они когда-то были в  магазине CORE, как там сейчас всё обстоит - не знаю. А вообще и сам ищу, но пока никак ((

118

У Львові була практика передачі футболок, але то через Женю Пінгвіна, без нього нічо не вийде

119

да тут мені пригодиласьби футболка,самим глпмурним бувби з тої швіцерської толпи.меніби знати точно де продають в Києві футболки і я попросив би знайомих шоб  мені привезли у Львів, а потім я б відвіз на показ швіцерам,

Отредактировано Женя (2007-10-23 21:06:19)

120

Я тоже хочу футболку! :) Как можно получить?Пингвин,у тебя лайф-номер?Мне б в Донецк. ;) Ни у кого нет новых туровых футболок"Про любов?"?!  ;) Таких,как можно выиграть на"Европе +" у Кузьмы.Отгадать те песни не реально,по меньшей мере для меня,да и Кузьма нарисовался всего пока только 3 раза.


Вы здесь » Скрябін » Інфа » ФУТБОЛКИ!